Akce školní družiny rss

CD – HRANÍ

CD – HRANÍKdyž jsou šikovné ruce a dobré nápady, dají se vyrobit i z nepotřebných věcí hezké výrobky. O tom se přesvědčily i děti ze školní družiny, a tak pod jejich rukama začali vznikat z vyřazených „cédéček“ veselí sloni, žáby, ryby, příšery nebo květiny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 17.5.2018 11:48  •  Přečteno: 63x  •  Komentářů: 0

Den matek ve školní družině

Den matek ve školní družiněVšechny maminky by si za svojí péči, laskavost a starostlivost zasloužily zlatou medaili. Děti ve školní družině svým maminkám ke Dni matek připravily sice jen medaile papírové, ale zato jsou vyrobené z lásky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.5.2018 11:55  •  Přečteno: 92x  •  Komentářů: 0

Slet čarodějnic ve školní družině

Slet čarodějnic ve školní družiněAni letos se blížící se Filipojakubská noc neobešla bez výroby čarodějnic. Děti školní družiny popustily uzdu fantazii a společnými silami pak své představy přenesly na papír. Vznikly úžasné čarodějnice, které teď zdobí třídy a chodby naší školy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 30.4.2018 12:44  •  Přečteno: 86x  •  Komentářů: 0

Rozkvetlé zahrádky

Rozkvetlé zahrádkyKdyž se kolem sebe rozhlédnete, vidíte, že příroda je v plném květu. Děti školní družiny se nechaly inspirovat a vyrobily si svoje rozkvetlé zahrádky, které jim teď zdobí jejich třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.4.2018 14:29  •  Přečteno: 98x  •  Komentářů: 0

Čápi

ČápiS hezkým počasím se k nám už vrátili všichni stěhovaví ptáci, včetně čápů. A protože se prvňáčci zrovna učili písmenko Č jako čáp, několik čápů si děti ve školní družině vyrobily a vyzdobily si jimi třídy. Klapy, klap, já jsem čáp….

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.4.2018 14:19  •  Přečteno: 109x

Jaro ve školní družině

Jaro ve školní družiněKrásné Velikonoce, jarní dny plné sluníčka a bohatou pomlázku přejí všem děti a vychovatelky ŠD.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 27.3.2018 12:50  •  Přečteno: 198x  •  Komentářů: 0

Karnevalové masky školní družiny

Karnevalové masky školní družinyI když už máme školní karneval za sebou, nic nebránilo tomu, aby si děti ŠD vyrobily slušivé masky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.3.2018 14:20  •  Přečteno: 170x

KARNEVAL ŠD

KARNEVAL ŠDVšichni jsme se těšili, až se zase budeme moci po roce obléknout do krásných a slušivých karnevalových kostýmů a pořádně si zasoutěžit. Proto ani letos nechyběl tradiční karneval ŠD, na kterém si tentokrát své síly a dovednosti poměřovalo těchto pět družstev: Jedničky, Šikulové, Černoši, Gumídci a Mistři.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 28.2.2018 14:17  •  Přečteno: 256x  •  Komentářů: 0

ZOH

ZOHZačínají zimní olympijské hry, a proto si děti ve školní družině celý týden povídaly o tom, jaké znají olympijské disciplíny, jaké jsou jejich nejoblíbenější sporty nebo třeba o tom, jaké znají naše úspěšné sportovce a kterým budou fandit. Nechyběly ani tematické omalovánky a nakonec jsme si vyrobili zajímavé modely bruslí.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.2.2018 11:51  •  Přečteno: 304x  •  Komentářů: 0

BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ?

BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ?Děti ze ŠD nemůže zima ani mráz zaskočit, protože se vybavily krásnými a slušivými čepice, rukavicemi i šálami.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 29.1.2018 15:16  •  Přečteno: 262x  •  Komentářů: 0

Vánoční nadílka ve školní družině

Vánoční nadílka ve školní družiněVánoce už jsou minulostí, ale na děti ze školní družiny ještě čekalo jedno překvapení v podobě dárečků pod školním vánočním stromečkem. Podle rozzářených dětských očí je zřejmé, že se i letos Ježíšek trefil a dětem udělal velkou radost. Děkujeme, Ježíšku.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.1.2018 14:13  •  Přečteno: 290x  •  Komentářů: 0

Vánoce, Vánoce přicházejí...

Vánoce, Vánoce přicházejí...Před vánočními svátky mají všichni spoustu práce. Nejinak tomu bylo i ve školní družině. Každý přiložil ruku k dílu, a tak začaly vznikat krásné vánoční dekorace, dárkové taštičky, lucerničky nebo vánoční přáníčka.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.12.2017 8:15  •  Přečteno: 300x  •  Komentářů: 0

Pekelná třída

Pekelná třídaByla nebyla jedna základní škola a v té škole bylo několik tříd, kde se 5. prosince přemnožili čerti. I když někteří vypadali strašidelně, byli to čerti hodní a přátelští.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.12.2017 14:14  •  Přečteno: 324x  •  Komentářů: 0

Svatý Martin na bílém koni

Svatý Martin na bílém koniNásledující hezkou písničkou a krásnými obrázky se děti ze školní družiny naladily na blížící se zimu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 16.11.2017 16:17  •  Přečteno: 381x  •  Komentářů: 0

HALLOWEEN 2017 VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

HALLOWEEN 2017 VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ I letos měly děti ŠD možnost se zúčastnit oslav Halloweenu. Jakmile se setmělo, začaly do školy přicházet kostlivci, čarodějnice, duchové, mumie a jiná hrůzostrašná strašidla, aby si společně zasoutěžila a změřila své síly při halloweenských hrách.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 31.10.2017 12:00  •  Přečteno: 447x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »