Akce školní družiny rss

JEŽÍŠEK ve školní družině

JEŽÍŠEK ve školní družiněAni letos Ježíšek nezapomněl na děti ze školní družiny a přinesl jim spoustu krásných dárečků.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 8.1.2020 13:39  •  Přečteno: 136x  •  Komentářů: 0

Cesta do pekla a zpátky

Cesta do pekla a zpátkyOd září skupina dívek z dramatického kroužku pilně nacvičovala tento divadelní kus, aby ho v prosince předvedla svým rodinným příslušníkům na Dni otevřených dveří 2019.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.12.2019 12:06  •  Přečteno: 161x  •  Komentářů: 0

Kouzlo Vánoc

Kouzlo VánocAni jsme se nestačili ve škole pořádně rozkoukat a už máme za dveřmi Vánoce. Více než učení teď děti zajímá, jestli budou letos Vánoce konečně bílé, jestli budou v televizi dávat jejich oblíbenou pohádku nebo zda jim Ježíšek splní všechna jejich přání.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.12.2019 12:48  •  Přečteno: 142x  •  Komentářů: 0

SVATÝ MARTIN NA BÍLÉM KONI

SVATÝ MARTIN NA BÍLÉM KONIAni letos k nám sv. Martin nedorazil přesně 11. listopadu, ale to dětem ze školní družiny nevadilo a vyrobily si zajímavé svatomartinské koně. Kromě známých technik jsme použili i eukanistiku. Dětem šla práce pěkně od ruky, bavila je a tak vznikly moc krásné dekorace, které teď zdobí naše třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 25.11.2019 8:52  •  Přečteno: 192x  •  Komentářů: 0

Noc duchů a strašidel

Noc duchů a strašidelV pátek 25.10.2019 v 19 hodin nebývale ožil (jinak trochu zapomenutý) zadní vchod u tělocvičen. Začaly se tu scházet nadpřirozené bytosti jako kostlivci, čarodějnice, víly a jiné přízraky, aby zde prožily nezapomenutelnou noc.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.11.2019 14:19  •  Přečteno: 317x  •  Komentářů: 0

Přípravy na noc duchů a strašidel

Přípravy na noc duchů a strašidelJe konec října a to znamená, že se blíží dlouho očekávána Noc duchů a strašidel. Děti školní družiny se pilně pustily do práce a za chvíli měly strašidelně vyzdobené třídy a ostatní prostory školy. Noc duchů a strašidel může začít...!

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 24.10.2019 12:18  •  Přečteno: 213x  •  Komentářů: 0

Barevné deštníky školní družiny

Barevné deštníky školní družinyZačal podzim, jak má být, před deštěm se musím skrýt. A proto si děti ze školní družiny vyrobily deštníky, které je sice před deštěm neochrání, ale při pohledu na jejich pestré barvy jim určitě zvednou náladu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.10.2019 12:15  •  Přečteno: 248x  •  Komentářů: 0

Papíroví draci

Papíroví draciPapíroví draci neodmyslitelně patří k podzimu. Jakmile začne foukat vítr ze strnišť, můžeme vyrazit ven a užít si zábavu při pouštění draků. Ti naši draci pravděpodobně nikdy do oblak nepoletí, za to ale můžou dělat společnost ve třídách našim dětem ze školní družiny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 10.10.2019 13:56  •  Přečteno: 202x  •  Komentářů: 0

Sovičky školní družiny

Sovičky školní družinyTento týden se děti ze školní družiny pustily do výroby barevných soviček. Říká se, že sova je symbol moudrosti, a tak teď ve třídách dohlíží na to, aby se děti pilně učily a získaly co nejvíce vědomostí.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 27.9.2019 8:13  •  Přečteno: 246x  •  Komentářů: 0

Nový školní rok aneb veselé pastelky

Nový školní rok aneb veselé pastelkyLetní prázdniny jsou už definitivně pryč a děti se opět usadily do školních lavic. Nejvíce se určitě těšili prvňáčci, a tak si hned společně vyrobili krásně barevné pastelky, kterými si vyzdobily své nové třídy. Přejeme hodně školních úspěchů.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 16.9.2019 12:08  •  Přečteno: 306x  •  Komentářů: 0

LETNÍ TVOŘENÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

LETNÍ TVOŘENÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚKonec školního roku je tady a před námi jsou dva zasloužené měsíce prázdnin. Léto už je v plném proudu, horké dny lákají spíše k vodě než do školních lavic, a tak si děti ze školní družiny poslední dny ve škole zkrátily výrobou osvěžujících melounů k nakousnutí. Letní obuv na pláž se také vždycky hodí a zmrzlina samozřejmě také nesmí chybět.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 25.6.2019 13:31  •  Přečteno: 376x  •  Komentářů: 0

PIKNIK

PIKNIK… aneb poslední vaření tohoto školního roku. Přejeme všem krásné a pohodové prázdniny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.6.2019 14:41  •  Přečteno: 432x  •  Komentářů: 0

Máme rádi zvířata

Máme rádi zvířataKonec školního roku se blíží mílovými kroky, ale děti ze školní družiny stále pilně pracují. Tentokrát si třídy vyzdobily veselými zvířátky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 7.6.2019 11:58  •  Přečteno: 318x  •  Komentářů: 0

O vodnickém štěstí

O vodnickém štěstíPro letošní rok si děti z Dramatického kroužku připravily ke Dni dětí úsměvnou pohádku o vodníkovi a jeho dceři Fanynce. V pohádce se objevila i spousta dalších pohádkových postav jako např. hejkal, čarodějnice, zlobiví raraši, nechyběl ani král s královnou, rádce, šašek, princ či nafoukaná princezna. Děj byl napínavý a do poslední chvíle nebylo jasné, jak to všechno dopadne.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.6.2019 14:00  •  Přečteno: 345x  •  Komentářů: 0

DEN MATEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

DEN MATEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ  Děti ze školní družiny minulý týden vyráběly s láskou přáníčka pro maminky, které v neděli, tedy včera, oslavily svůj svátek, DEN MATEK.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.5.2019 22:59  •  Přečteno: 345x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 11