Akce školní družiny rss

Barevné deštníky školní družiny

Barevné deštníky školní družinyZačal podzim, jak má být, před deštěm se musím skrýt. A proto si děti ze školní družiny vyrobily deštníky, které je sice před deštěm neochrání, ale při pohledu na jejich pestré barvy jim určitě zvednou náladu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.10.2019 12:15  •  Přečteno: 25x  •  Komentářů: 0

Papíroví draci

Papíroví draciPapíroví draci neodmyslitelně patří k podzimu. Jakmile začne foukat vítr ze strnišť, můžeme vyrazit ven a užít si zábavu při pouštění draků. Ti naši draci pravděpodobně nikdy do oblak nepoletí, za to ale můžou dělat společnost ve třídách našim dětem ze školní družiny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 10.10.2019 13:56  •  Přečteno: 57x  •  Komentářů: 0

Sovičky školní družiny

Sovičky školní družinyTento týden se děti ze školní družiny pustily do výroby barevných soviček. Říká se, že sova je symbol moudrosti, a tak teď ve třídách dohlíží na to, aby se děti pilně učily a získaly co nejvíce vědomostí.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 27.9.2019 8:13  •  Přečteno: 80x  •  Komentářů: 0

Nový školní rok aneb veselé pastelky

Nový školní rok aneb veselé pastelkyLetní prázdniny jsou už definitivně pryč a děti se opět usadily do školních lavic. Nejvíce se určitě těšili prvňáčci, a tak si hned společně vyrobili krásně barevné pastelky, kterými si vyzdobily své nové třídy. Přejeme hodně školních úspěchů.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 16.9.2019 12:08  •  Přečteno: 146x  •  Komentářů: 0

LETNÍ TVOŘENÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

LETNÍ TVOŘENÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚKonec školního roku je tady a před námi jsou dva zasloužené měsíce prázdnin. Léto už je v plném proudu, horké dny lákají spíše k vodě než do školních lavic, a tak si děti ze školní družiny poslední dny ve škole zkrátily výrobou osvěžujících melounů k nakousnutí. Letní obuv na pláž se také vždycky hodí a zmrzlina samozřejmě také nesmí chybět.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 25.6.2019 13:31  •  Přečteno: 231x  •  Komentářů: 0

PIKNIK

PIKNIK… aneb poslední vaření tohoto školního roku. Přejeme všem krásné a pohodové prázdniny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.6.2019 14:41  •  Přečteno: 293x  •  Komentářů: 0

Máme rádi zvířata

Máme rádi zvířataKonec školního roku se blíží mílovými kroky, ale děti ze školní družiny stále pilně pracují. Tentokrát si třídy vyzdobily veselými zvířátky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 7.6.2019 11:58  •  Přečteno: 190x  •  Komentářů: 0

O vodnickém štěstí

O vodnickém štěstíPro letošní rok si děti z Dramatického kroužku připravily ke Dni dětí úsměvnou pohádku o vodníkovi a jeho dceři Fanynce. V pohádce se objevila i spousta dalších pohádkových postav jako např. hejkal, čarodějnice, zlobiví raraši, nechyběl ani král s královnou, rádce, šašek, princ či nafoukaná princezna. Děj byl napínavý a do poslední chvíle nebylo jasné, jak to všechno dopadne.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.6.2019 14:00  •  Přečteno: 222x  •  Komentářů: 0

DEN MATEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

DEN MATEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ  Děti ze školní družiny minulý týden vyráběly s láskou přáníčka pro maminky, které v neděli, tedy včera, oslavily svůj svátek, DEN MATEK.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.5.2019 22:59  •  Přečteno: 233x  •  Komentářů: 0

Čarodějnický slet ve školní družině

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 2.5.2019 7:57  •  Přečteno: 250x  •  Komentářů: 0

Velikonoce ve školní družině

Velikonoce ve školní družiněVelikonoce už jsou tady, a tak přejem Vám všichni dohromady - hodně štěstí, hodně lásky, nevycházej bez pomlázky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 17.4.2019 14:16  •  Přečteno: 312x  •  Komentářů: 0

Veselé ptačí budky

Veselé ptačí budkyJe jaro a všude kolem nás je slyšet ptačí zpěv. Zpěv je pro ptáčky hlavním nástrojem při námluvách a tvoření párů. A podle čeho si vybírá samička vhodného partnera? Neřídí se jen vzhledem jedince, ale jeho pěveckým uměním, schopností postavit hnízdo nebo opatřit potravu. Děti školní družiny se nechaly touto jarní tématikou inspirovat a vyrobily si svoje veselé ptačí budky, které teď zdobí jejich třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 27.3.2019 11:19  •  Přečteno: 304x  •  Komentářů: 0

Sněženkové víly

Sněženkové vílyI když to tak zatím venku moc nevypadá, blíží se jaro. Jarní květiny to také vytušily a začaly nesměle vystrkovat hlavičky. A proto děti ŠD vyrobily sněženkové víly, aby alespoň trochu jaru pomohly. Ještě bude mít plno práce.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.3.2019 12:44  •  Přečteno: 309x  •  Komentářů: 0

Pravěký karneval školní družiny

Pravěký karneval školní družinyDozněly poslední tóny, tělocvičny opět osiřely a utichly a my už můžeme jenom vzpomínat na to, jak jsme si v sobotu 9.2 2019 užili karnevalové veselí, tentokrát na téma PRAVĚK.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.2.2019 17:29  •  Přečteno: 489x  •  Komentářů: 0

Fotografie z příprav na karneval školní družiny

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 12.2.2019 8:24  •  Přečteno: 358x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10