Akce školní družiny rss

Pravěký karneval školní družiny

Pravěký karneval školní družinyDozněly poslední tóny, tělocvičny opět osiřely a utichly a my už můžeme jenom vzpomínat na to, jak jsme si v sobotu 9.2 2019 užili karnevalové veselí, tentokrát na téma PRAVĚK.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.2.2019 17:29  •  Přečteno: 47x  •  Komentářů: 0

Fotografie z příprav na karneval školní družiny

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 12.2.2019 8:24  •  Přečteno: 50x  •  Komentářů: 0

Zimní tvoření školní družiny

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 4.2.2019 10:31  •  Přečteno: 82x  •  Komentářů: 0

Vánoce ve školní družině

Vánoce ve školní družiněVánoční prázdniny utekly jako voda, ale na děti ze školní družiny čekalo ještě nejedno překvapení. Pod nazdobeným stromečkem našly spoustu dárečků a v nich krásné hračky, které udělaly všem velikou radost. Proto musíme Ježíškovi poděkovat, že na nás ani letos nezapomněl.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 7.1.2019 11:55  •  Přečteno: 193x  •  Komentářů: 0

Advent ve školní družině

Advent ve školní družiněVánoce se blíží mílovými kroky a děti už nedočkavě vyhlíží Štědrý den. Předvánoční shon se nevyhnul ani dětem ze školní družiny, a tak pilně vyráběly vánoční přáníčka, svícny nebo třeba ozdoby na stromeček.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.12.2018 12:51  •  Přečteno: 222x  •  Komentářů: 0

Vánoční kouzlo

Vánoční kouzloVánoční čas je plný kouzel a právě o tom byla letošní pohádka, kterou si připravily děti dramatického kroužku. Své herecké dovednosti pak předvedly návštěvníkům naší školy na Den otevřených dveří, dětem z mateřských škol a samozřejmě i svým spolužákům.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.12.2018 12:16  •  Přečteno: 164x

Čertíci nebo andělé?

Čertíci nebo andělé?Každé dítě občas zazlobí a vystrčí růžky. Někdy se naopak tváří jako andílek. O tom ví své i děti ze školní družiny, a proto mají třídy vyzdobené zlobivými čerty a hodnými andělíčky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.12.2018 14:33  •  Přečteno: 133x  •  Komentářů: 0

Co je to? Děti ze školní družiny už to ví!

Co je to? Děti ze školní družiny už to ví!Na poličce v kuchyni, stojí poklad rodinný a v něm ručka ručku honí, malá velkou nedohoní. Velká každou hodinu, schová malou do stínu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 15.11.2018 14:41  •  Přečteno: 190x  •  Komentářů: 0

Halloween ve školní družině

Halloween ve školní družině26.10.2018 se po setmění začaly na naší škole dít prapodivné věci. Během chvilky se tělocvična zaplnila kostlivci, čarodějnicemi, zombíky či duchy a začal nelítostný boj. Družstva Čarodějnice, Kostlivci, Duchové, Pavouci a Netopýři se utkala v tradičních i netradičních halloweenských disciplínách jako např. hod pavoukem, hledání švába, běh s dýní nebo prolézání pavučinou.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 5.11.2018 12:33  •  Přečteno: 231x  •  Komentářů: 0

Přípravy na Halloween

Přípravy na HalloweenI letos čekala na děti školní družiny již tradiční oslava Halloweenu se spaním ve škole. A proto se na ní pilně připravovaly a vyrobily si strašidelné lucerničky, masky a halloweenské dýně. Vydařenými výrobky si pak děti vyzdobily své třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.11.2018 11:19  •  Přečteno: 196x  •  Komentářů: 0

Podzimní hrátky

Podzimní hrátkyPříroda se pomalu ukládá ke spánku a listy se barví do krásných, podzimních barev. Stačí se jen shýbnout, sebrat pár takových lístečku a začít tvořit. Třeba neobvyklé podzimní účesy. Nebo vám snad nějaký list něco nebo někoho připomíná?

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 21.10.2018 11:41  •  Přečteno: 228x  •  Komentářů: 0

Jablíčkohraní

JablíčkohraníKoulelo se, koulelo, červené jablíčko…. To jsou slova známé písničky. Ale proč by jablíčko měla být jenom červená, když podzim hraje tolika barvami. A tak děti školní družiny popustily uzdu fantazii a vyrobily krásně barevné podzimní ovoce.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 12.10.2018 14:10  •  Přečteno: 197x  •  Komentářů: 0

Skřítek podzimníček

Skřítek podzimníčekDo školní družiny opět zavítali podzimní skřítkové. Jsou to malí, barevní a roztomilí neposedové, kteří teď zdobí naše třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.10.2018 11:44  •  Přečteno: 327x

Zpátky ve škole

Zpátky ve školePrázdniny jsou definitivně za námi a nový školní rok je v plném proudu. Nám to ale nevadí, protože jsme opět plni energie a očekávání, co nám všechno tento školní rok přinese. Pro začátek si děti ze školní družiny vyrobily krásně barevné školní aktovky. S těmi půjde učení samo.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 23.9.2018 23:06  •  Přečteno: 267x  •  Komentářů: 0

Těšíme se na prázdniny

Těšíme se na prázdninyBlíží se konec školního roku a všichni už přemýšlí nad tím, co s volným časem o letních prázdninách. Pokud si nevíte rady, můžete se nechat inspirovat naší letní výzdobou, kterou jsem společně s dětmi ze ŠD zhotovili do oken v šatnách naší školy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 22.6.2018 11:48  •  Přečteno: 347x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »