Akce školní družiny rss

AHÓÓÓJ, PRÁZDNINY!

AHÓÓÓJ, PRÁZDNINY!I když byl letošní školní rok trochu neobvyklý, na prázdniny se moc těšíme a chceme si je užít. Někdo pojede k babičce, někdo bude tábořit se svými kamarády nebo vyrazí k moři s rodiči. Tam třeba popluje na podobné lodi, kterou si děti z družiny vyrobily na památku.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 29.6.2020 14:12  •  Přečteno: 75x  •  Komentářů: 0

Letní móda

Letní módaUž jste slyšeli o tom, jaké módní doplňky budou pro letošní léto hitem? Děti ze školní družiny to ví, a tak si vyrobily slušivé prstýnky a náramky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 24.6.2020 23:16  •  Přečteno: 90x  •  Komentářů: 0

Ten dělá to a ten zas tohle...

Ten dělá to a ten zas tohle...…. a všichni dohromady uděláme moc. Stačí si vzít ruličky od toaletního papíru, veselé barvy a štětce a můžeme začít.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 15.6.2020 9:21  •  Přečteno: 110x  •  Komentářů: 0

NÁVRAT DO ŠKOLY

NÁVRAT DO ŠKOLYI v této nelehké době si děti ze školní družiny snaží pobyt ve škole užívat. A i když nás časté mytí rukou a jejich desinfekce moc nebaví stejně jako nošení roušek či štítů, nic nám nebrání v tom, abychom si společně pohráli ve škole nebo na zahradě, pokreslili chodníky veselými obrázky nebo zhotovili nové výrobky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 10.6.2020 12:00  •  Přečteno: 214x  •  Komentářů: 0

Tučňáci ve školní družině

Tučňáci ve školní družiněDny se prodlužují, sluníčko už má větší sílu a příroda se začíná probouzet. Ve vzduchu je už cítit jaro, a tak jsme se s dětmi ze školní družiny výrobou veselých tučňáků rozloučili se zimou.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.3.2020 12:02  •  Přečteno: 205x  •  Komentářů: 0

Karneval školní družiny 2020

Karneval školní družiny 2020Čas plyne jako voda. Nedávno byly Vánoce a už tu máme období masopustu. Maškarní veselí patří mezi nejstarší a nejtradičnější lidové zvyky. A ani naše škola nemohla zůstat pozadu a tuto veselici pominout. Tentokrát byl karneval na téma LESNÍ TVOROVÉ A TROLLOVÉ.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.2.2020 11:24  •  Přečteno: 389x

Přípravy na karneval školní družiny

Přípravy na karneval školní družinyAno, i letos se bude konat již tradiční sobotní karneval pro děti školní družiny a jejich rodinné příslušníky. Proto děti pilně pracovaly a chystaly si různé masky a vyráběly klauny, které k masopustnímu veselí neodmyslitelně patří. Máme hotovo a už se těšíme na sobotu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.2.2020 11:44  •  Přečteno: 328x  •  Komentářů: 0

KOUZELNÍK A ŽONGLÉR VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

KOUZELNÍK A ŽONGLÉR VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚOd chvíle, kdy jsme se dozvěděli, že nás ve škole navštíví žonglér a bavič Milan Ošmera, jsme se moc těšili. Dočkali jsme se 4.2.2020 a hned od samého začátku jsme se velice bavili.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.2.2020 13:05  •  Přečteno: 359x  •  Komentářů: 0

Zimní tvoření školní družiny

Zimní tvoření školní družinyFotografie zimní výzdoby školy, na které se podíleli žáci školní družiny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.2.2020 13:03  •  Přečteno: 295x  •  Komentářů: 0

JEŽÍŠEK ve školní družině

JEŽÍŠEK ve školní družiněAni letos Ježíšek nezapomněl na děti ze školní družiny a přinesl jim spoustu krásných dárečků.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 8.1.2020 13:39  •  Přečteno: 391x  •  Komentářů: 0

Cesta do pekla a zpátky

Cesta do pekla a zpátkyOd září skupina dívek z dramatického kroužku pilně nacvičovala tento divadelní kus, aby ho v prosince předvedla svým rodinným příslušníkům na Dni otevřených dveří 2019.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.12.2019 12:06  •  Přečteno: 397x  •  Komentářů: 0

Kouzlo Vánoc

Kouzlo VánocAni jsme se nestačili ve škole pořádně rozkoukat a už máme za dveřmi Vánoce. Více než učení teď děti zajímá, jestli budou letos Vánoce konečně bílé, jestli budou v televizi dávat jejich oblíbenou pohádku nebo zda jim Ježíšek splní všechna jejich přání.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.12.2019 12:48  •  Přečteno: 407x  •  Komentářů: 0

SVATÝ MARTIN NA BÍLÉM KONI

SVATÝ MARTIN NA BÍLÉM KONIAni letos k nám sv. Martin nedorazil přesně 11. listopadu, ale to dětem ze školní družiny nevadilo a vyrobily si zajímavé svatomartinské koně. Kromě známých technik jsme použili i eukanistiku. Dětem šla práce pěkně od ruky, bavila je a tak vznikly moc krásné dekorace, které teď zdobí naše třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 25.11.2019 8:52  •  Přečteno: 372x  •  Komentářů: 0

Noc duchů a strašidel

Noc duchů a strašidelV pátek 25.10.2019 v 19 hodin nebývale ožil (jinak trochu zapomenutý) zadní vchod u tělocvičen. Začaly se tu scházet nadpřirozené bytosti jako kostlivci, čarodějnice, víly a jiné přízraky, aby zde prožily nezapomenutelnou noc.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.11.2019 14:19  •  Přečteno: 502x  •  Komentářů: 0

Přípravy na noc duchů a strašidel

Přípravy na noc duchů a strašidelJe konec října a to znamená, že se blíží dlouho očekávána Noc duchů a strašidel. Děti školní družiny se pilně pustily do práce a za chvíli měly strašidelně vyzdobené třídy a ostatní prostory školy. Noc duchů a strašidel může začít...!

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 24.10.2019 12:18  •  Přečteno: 383x  •  Komentářů: 0