Akce školní družiny rss

Velikonoce ve školní družině

Velikonoce ve školní družiněVelikonoce už jsou tady, a tak přejem Vám všichni dohromady - hodně štěstí, hodně lásky, nevycházej bez pomlázky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 17.4.2019 14:16  •  Přečteno: 67x  •  Komentářů: 0

Veselé ptačí budky

Veselé ptačí budkyJe jaro a všude kolem nás je slyšet ptačí zpěv. Zpěv je pro ptáčky hlavním nástrojem při námluvách a tvoření párů. A podle čeho si vybírá samička vhodného partnera? Neřídí se jen vzhledem jedince, ale jeho pěveckým uměním, schopností postavit hnízdo nebo opatřit potravu. Děti školní družiny se nechaly touto jarní tématikou inspirovat a vyrobily si svoje veselé ptačí budky, které teď zdobí jejich třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 27.3.2019 11:19  •  Přečteno: 105x  •  Komentářů: 0

Sněženkové víly

Sněženkové vílyI když to tak zatím venku moc nevypadá, blíží se jaro. Jarní květiny to také vytušily a začaly nesměle vystrkovat hlavičky. A proto děti ŠD vyrobily sněženkové víly, aby alespoň trochu jaru pomohly. Ještě bude mít plno práce.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.3.2019 12:44  •  Přečteno: 143x  •  Komentářů: 0

Pravěký karneval školní družiny

Pravěký karneval školní družinyDozněly poslední tóny, tělocvičny opět osiřely a utichly a my už můžeme jenom vzpomínat na to, jak jsme si v sobotu 9.2 2019 užili karnevalové veselí, tentokrát na téma PRAVĚK.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.2.2019 17:29  •  Přečteno: 265x  •  Komentářů: 0

Fotografie z příprav na karneval školní družiny

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 12.2.2019 8:24  •  Přečteno: 165x  •  Komentářů: 0

Zimní tvoření školní družiny

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 4.2.2019 10:31  •  Přečteno: 212x  •  Komentářů: 0

Vánoce ve školní družině

Vánoce ve školní družiněVánoční prázdniny utekly jako voda, ale na děti ze školní družiny čekalo ještě nejedno překvapení. Pod nazdobeným stromečkem našly spoustu dárečků a v nich krásné hračky, které udělaly všem velikou radost. Proto musíme Ježíškovi poděkovat, že na nás ani letos nezapomněl.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 7.1.2019 11:55  •  Přečteno: 304x  •  Komentářů: 0

Advent ve školní družině

Advent ve školní družiněVánoce se blíží mílovými kroky a děti už nedočkavě vyhlíží Štědrý den. Předvánoční shon se nevyhnul ani dětem ze školní družiny, a tak pilně vyráběly vánoční přáníčka, svícny nebo třeba ozdoby na stromeček.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.12.2018 12:51  •  Přečteno: 359x  •  Komentářů: 0

Vánoční kouzlo

Vánoční kouzloVánoční čas je plný kouzel a právě o tom byla letošní pohádka, kterou si připravily děti dramatického kroužku. Své herecké dovednosti pak předvedly návštěvníkům naší školy na Den otevřených dveří, dětem z mateřských škol a samozřejmě i svým spolužákům.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.12.2018 12:16  •  Přečteno: 245x

Čertíci nebo andělé?

Čertíci nebo andělé?Každé dítě občas zazlobí a vystrčí růžky. Někdy se naopak tváří jako andílek. O tom ví své i děti ze školní družiny, a proto mají třídy vyzdobené zlobivými čerty a hodnými andělíčky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.12.2018 14:33  •  Přečteno: 213x  •  Komentářů: 0

Co je to? Děti ze školní družiny už to ví!

Co je to? Děti ze školní družiny už to ví!Na poličce v kuchyni, stojí poklad rodinný a v něm ručka ručku honí, malá velkou nedohoní. Velká každou hodinu, schová malou do stínu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 15.11.2018 14:41  •  Přečteno: 275x  •  Komentářů: 0

Halloween ve školní družině

Halloween ve školní družině26.10.2018 se po setmění začaly na naší škole dít prapodivné věci. Během chvilky se tělocvična zaplnila kostlivci, čarodějnicemi, zombíky či duchy a začal nelítostný boj. Družstva Čarodějnice, Kostlivci, Duchové, Pavouci a Netopýři se utkala v tradičních i netradičních halloweenských disciplínách jako např. hod pavoukem, hledání švába, běh s dýní nebo prolézání pavučinou.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 5.11.2018 12:33  •  Přečteno: 308x  •  Komentářů: 0

Přípravy na Halloween

Přípravy na HalloweenI letos čekala na děti školní družiny již tradiční oslava Halloweenu se spaním ve škole. A proto se na ní pilně připravovaly a vyrobily si strašidelné lucerničky, masky a halloweenské dýně. Vydařenými výrobky si pak děti vyzdobily své třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.11.2018 11:19  •  Přečteno: 278x  •  Komentářů: 0

Podzimní hrátky

Podzimní hrátkyPříroda se pomalu ukládá ke spánku a listy se barví do krásných, podzimních barev. Stačí se jen shýbnout, sebrat pár takových lístečku a začít tvořit. Třeba neobvyklé podzimní účesy. Nebo vám snad nějaký list něco nebo někoho připomíná?

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 21.10.2018 11:41  •  Přečteno: 321x  •  Komentářů: 0

Jablíčkohraní

JablíčkohraníKoulelo se, koulelo, červené jablíčko…. To jsou slova známé písničky. Ale proč by jablíčko měla být jenom červená, když podzim hraje tolika barvami. A tak děti školní družiny popustily uzdu fantazii a vyrobily krásně barevné podzimní ovoce.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 12.10.2018 14:10  •  Přečteno: 278x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10