Akce školní družiny rss

Těšíme se na prázdniny

Těšíme se na prázdninyBlíží se konec školního roku a všichni už přemýšlí nad tím, co s volným časem o letních prázdninách. Pokud si nevíte rady, můžete se nechat inspirovat naší letní výzdobou, kterou jsem společně s dětmi ze ŠD zhotovili do oken v šatnách naší školy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 22.6.2018 11:48  •  Přečteno: 180x  •  Komentářů: 0

LETNÍ OLYMPIÁDA ŠD

LETNÍ OLYMPIÁDA ŠDK blížícímu se konci školního roku už neodmyslitelně patří LETNÍ OLYMPIÁDA, při které mají děti ŠD možnost poměřit své síly a zdatnost. Tentokrát se soutěžilo v rychloběhu, v běhu na chůdách, v hodu míčem a v trojskoku do trávy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 21.6.2018 8:21  •  Přečteno: 170x  •  Komentářů: 0

Sladké léto

Sladké létoLéto už je v plném proudu a protože sluníčko někdy nesnesitelně hřeje a je nám často horko, je třeba se schladit výbornou zmrzlinou či nanukem. Proto si děti ŠD takové ledové dobroty vyrobily.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.6.2018 8:38  •  Přečteno: 186x  •  Komentářů: 0

Mladí přírodovědci v Malém Pěčíně

Mladí přírodovědci v Malém PěčíněDěti, které navštěvují ve ŠD přírodovědný kroužek, strávily hezké odpoledne nejen na koňském hřbetě.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 14.6.2018 11:56  •  Přečteno: 183x  •  Komentářů: 0

CD – HRANÍ

CD – HRANÍKdyž jsou šikovné ruce a dobré nápady, dají se vyrobit i z nepotřebných věcí hezké výrobky. O tom se přesvědčily i děti ze školní družiny, a tak pod jejich rukama začali vznikat z vyřazených „cédéček“ veselí sloni, žáby, ryby, příšery nebo květiny.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 17.5.2018 11:48  •  Přečteno: 322x  •  Komentářů: 0

Den matek ve školní družině

Den matek ve školní družiněVšechny maminky by si za svojí péči, laskavost a starostlivost zasloužily zlatou medaili. Děti ve školní družině svým maminkám ke Dni matek připravily sice jen medaile papírové, ale zato jsou vyrobené z lásky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 11.5.2018 11:55  •  Přečteno: 207x  •  Komentářů: 0

Slet čarodějnic ve školní družině

Slet čarodějnic ve školní družiněAni letos se blížící se Filipojakubská noc neobešla bez výroby čarodějnic. Děti školní družiny popustily uzdu fantazii a společnými silami pak své představy přenesly na papír. Vznikly úžasné čarodějnice, které teď zdobí třídy a chodby naší školy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 30.4.2018 12:44  •  Přečteno: 211x  •  Komentářů: 0

Rozkvetlé zahrádky

Rozkvetlé zahrádkyKdyž se kolem sebe rozhlédnete, vidíte, že příroda je v plném květu. Děti školní družiny se nechaly inspirovat a vyrobily si svoje rozkvetlé zahrádky, které jim teď zdobí jejich třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.4.2018 14:29  •  Přečteno: 224x  •  Komentářů: 0

Čápi

ČápiS hezkým počasím se k nám už vrátili všichni stěhovaví ptáci, včetně čápů. A protože se prvňáčci zrovna učili písmenko Č jako čáp, několik čápů si děti ve školní družině vyrobily a vyzdobily si jimi třídy. Klapy, klap, já jsem čáp….

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 13.4.2018 14:19  •  Přečteno: 197x

Jaro ve školní družině

Jaro ve školní družiněKrásné Velikonoce, jarní dny plné sluníčka a bohatou pomlázku přejí všem děti a vychovatelky ŠD.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 27.3.2018 12:50  •  Přečteno: 365x  •  Komentářů: 0

Karnevalové masky školní družiny

Karnevalové masky školní družinyI když už máme školní karneval za sebou, nic nebránilo tomu, aby si děti ŠD vyrobily slušivé masky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 6.3.2018 14:20  •  Přečteno: 266x

KARNEVAL ŠD

KARNEVAL ŠDVšichni jsme se těšili, až se zase budeme moci po roce obléknout do krásných a slušivých karnevalových kostýmů a pořádně si zasoutěžit. Proto ani letos nechyběl tradiční karneval ŠD, na kterém si tentokrát své síly a dovednosti poměřovalo těchto pět družstev: Jedničky, Šikulové, Černoši, Gumídci a Mistři.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 28.2.2018 14:17  •  Přečteno: 380x  •  Komentářů: 0

ZOH

ZOHZačínají zimní olympijské hry, a proto si děti ve školní družině celý týden povídaly o tom, jaké znají olympijské disciplíny, jaké jsou jejich nejoblíbenější sporty nebo třeba o tom, jaké znají naše úspěšné sportovce a kterým budou fandit. Nechyběly ani tematické omalovánky a nakonec jsme si vyrobili zajímavé modely bruslí.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.2.2018 11:51  •  Přečteno: 418x  •  Komentářů: 0

BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ?

BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ?Děti ze ŠD nemůže zima ani mráz zaskočit, protože se vybavily krásnými a slušivými čepice, rukavicemi i šálami.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 29.1.2018 15:16  •  Přečteno: 386x  •  Komentářů: 0

Vánoční nadílka ve školní družině

Vánoční nadílka ve školní družiněVánoce už jsou minulostí, ale na děti ze školní družiny ještě čekalo jedno překvapení v podobě dárečků pod školním vánočním stromečkem. Podle rozzářených dětských očí je zřejmé, že se i letos Ježíšek trefil a dětem udělal velkou radost. Děkujeme, Ježíšku.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.1.2018 14:13  •  Přečteno: 396x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »