Akce školní družiny rss

Vánoce ve školní družině

Vánoce ve školní družiněVánoční prázdniny utekly jako voda, ale na děti ze školní družiny čekalo ještě nejedno překvapení. Pod nazdobeným stromečkem našly spoustu dárečků a v nich krásné hračky, které udělaly všem velikou radost. Proto musíme Ježíškovi poděkovat, že na nás ani letos nezapomněl.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 7.1.2019 11:55  •  Přečteno: 131x  •  Komentářů: 0

Advent ve školní družině

Advent ve školní družiněVánoce se blíží mílovými kroky a děti už nedočkavě vyhlíží Štědrý den. Předvánoční shon se nevyhnul ani dětem ze školní družiny, a tak pilně vyráběly vánoční přáníčka, svícny nebo třeba ozdoby na stromeček.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.12.2018 12:51  •  Přečteno: 167x  •  Komentářů: 0

Vánoční kouzlo

Vánoční kouzloVánoční čas je plný kouzel a právě o tom byla letošní pohádka, kterou si připravily děti dramatického kroužku. Své herecké dovednosti pak předvedly návštěvníkům naší školy na Den otevřených dveří, dětem z mateřských škol a samozřejmě i svým spolužákům.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 18.12.2018 12:16  •  Přečteno: 137x

Čertíci nebo andělé?

Čertíci nebo andělé?Každé dítě občas zazlobí a vystrčí růžky. Někdy se naopak tváří jako andílek. O tom ví své i děti ze školní družiny, a proto mají třídy vyzdobené zlobivými čerty a hodnými andělíčky.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 9.12.2018 14:33  •  Přečteno: 108x  •  Komentářů: 0

Co je to? Děti ze školní družiny už to ví!

Co je to? Děti ze školní družiny už to ví!Na poličce v kuchyni, stojí poklad rodinný a v něm ručka ručku honí, malá velkou nedohoní. Velká každou hodinu, schová malou do stínu.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 15.11.2018 14:41  •  Přečteno: 161x  •  Komentářů: 0

Halloween ve školní družině

Halloween ve školní družině26.10.2018 se po setmění začaly na naší škole dít prapodivné věci. Během chvilky se tělocvična zaplnila kostlivci, čarodějnicemi, zombíky či duchy a začal nelítostný boj. Družstva Čarodějnice, Kostlivci, Duchové, Pavouci a Netopýři se utkala v tradičních i netradičních halloweenských disciplínách jako např. hod pavoukem, hledání švába, běh s dýní nebo prolézání pavučinou.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 5.11.2018 12:33  •  Přečteno: 208x  •  Komentářů: 0

Přípravy na Halloween

Přípravy na HalloweenI letos čekala na děti školní družiny již tradiční oslava Halloweenu se spaním ve škole. A proto se na ní pilně připravovaly a vyrobily si strašidelné lucerničky, masky a halloweenské dýně. Vydařenými výrobky si pak děti vyzdobily své třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.11.2018 11:19  •  Přečteno: 168x  •  Komentářů: 0

Podzimní hrátky

Podzimní hrátkyPříroda se pomalu ukládá ke spánku a listy se barví do krásných, podzimních barev. Stačí se jen shýbnout, sebrat pár takových lístečku a začít tvořit. Třeba neobvyklé podzimní účesy. Nebo vám snad nějaký list něco nebo někoho připomíná?

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 21.10.2018 11:41  •  Přečteno: 204x  •  Komentářů: 0

Jablíčkohraní

JablíčkohraníKoulelo se, koulelo, červené jablíčko…. To jsou slova známé písničky. Ale proč by jablíčko měla být jenom červená, když podzim hraje tolika barvami. A tak děti školní družiny popustily uzdu fantazii a vyrobily krásně barevné podzimní ovoce.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 12.10.2018 14:10  •  Přečteno: 172x  •  Komentářů: 0

Skřítek podzimníček

Skřítek podzimníčekDo školní družiny opět zavítali podzimní skřítkové. Jsou to malí, barevní a roztomilí neposedové, kteří teď zdobí naše třídy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 1.10.2018 11:44  •  Přečteno: 295x

Zpátky ve škole

Zpátky ve školePrázdniny jsou definitivně za námi a nový školní rok je v plném proudu. Nám to ale nevadí, protože jsme opět plni energie a očekávání, co nám všechno tento školní rok přinese. Pro začátek si děti ze školní družiny vyrobily krásně barevné školní aktovky. S těmi půjde učení samo.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 23.9.2018 23:06  •  Přečteno: 241x  •  Komentářů: 0

Těšíme se na prázdniny

Těšíme se na prázdninyBlíží se konec školního roku a všichni už přemýšlí nad tím, co s volným časem o letních prázdninách. Pokud si nevíte rady, můžete se nechat inspirovat naší letní výzdobou, kterou jsem společně s dětmi ze ŠD zhotovili do oken v šatnách naší školy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 22.6.2018 11:48  •  Přečteno: 326x  •  Komentářů: 0

LETNÍ OLYMPIÁDA ŠD

LETNÍ OLYMPIÁDA ŠDK blížícímu se konci školního roku už neodmyslitelně patří LETNÍ OLYMPIÁDA, při které mají děti ŠD možnost poměřit své síly a zdatnost. Tentokrát se soutěžilo v rychloběhu, v běhu na chůdách, v hodu míčem a v trojskoku do trávy.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 21.6.2018 8:21  •  Přečteno: 323x  •  Komentářů: 0

Sladké léto

Sladké létoLéto už je v plném proudu a protože sluníčko někdy nesnesitelně hřeje a je nám často horko, je třeba se schladit výbornou zmrzlinou či nanukem. Proto si děti ŠD takové ledové dobroty vyrobily.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 19.6.2018 8:38  •  Přečteno: 308x  •  Komentářů: 0

Mladí přírodovědci v Malém Pěčíně

Mladí přírodovědci v Malém PěčíněDěti, které navštěvují ve ŠD přírodovědný kroužek, strávily hezké odpoledne nejen na koňském hřbetě.

Autor: Bohumil Šuhaj  •  Vydáno: 14.6.2018 11:56  •  Přečteno: 307x  •  Komentářů: 0

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »