Kategorie: Aktuality

Angličtina hrou – s rodilými mluvčími z agentury English Focus

Angličtina hrou – s rodilými mluvčími z agentury English FocusLetos již po čtvrté přijel na naši školu lektor z anglicky mluvících zemí. Tentokrát se jednalo o lektorku z Austrálie – Tenneal, která vedla konverzační kurz u dvou skupin přihlášených žáků z 9. 8. a 7. tříd.

Jednalo se vždy o 3 vyučovací hodiny denně během celého týdne. Dětem se kurz opět velmi líbil, naučili se používat anglický jazyk v přímé komunikaci s cizincem a poradit si v situacích, kdy lektor nerozumí češtině. Na závěr dostali žáci opět účastnický list o absolvování kurzu s rodilým mluvčím.  

Z rodinných důvodů bohužel jeden lektor nedorazil a pro další dvě přihlášené skupiny žáků (ze 6 a 7. tříd) se o termínu kurzu s agenturou English Focus stále jedná (zatím to vypadá na konec října).

Mgr. Jana Vaňková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.