Kategorie: Foto, Aktuality

BAREVNÉ JARO aneb třetí setkání s předškoláčky

BAREVNÉ JARO aneb třetí setkání s předškoláčkyJarní vyrábění patří k těm nejpříjemnějším. Probouzí se příroda, rodí se mláďata, blíží se Velikonoce. Vše kolem nás hraje svěžími barvami. Motivů na výrobky se nabízí nepřeberně.

Také proto jsme pozvali 10. 3. budoucí školáčky na v pořadí třetí jarně laděné setkání. Děti si zde vytvořily pěkné výrobky, naučily se netradiční techniku zdobení vajíček, zkusily si práci  s interaktivní tabulí a také si trochu protáhly tělo. Nechyběly ani poznávací aktivity. To všechno na sedmi stanovištích.

Společně jsme prožili příjemné odpoledne, dílo se podařilo ani sladká odměna nechyběla.

Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na tu příští, zcela sportovní.

Učitelky a asistentky 1. stupně

print Formát pro tisk