Kategorie: Foto, Aktuality

Běh zámeckým parkem 2019 - mladší žáci

Běh zámeckým parkem 2019 - mladší žáciV úterý 24. září, tak jako každoročně, ožil zámecký park skandováním dětí, které povzbuzovaly přespolní běžce.

I naše škola zde měla své zástupce, z nichž někteří byli úspěšní a vystoupili na „bednu“. V kategorii žáků 2. – 3. tříd to byli Ondřej Kadrnožka – 1. místo, Martin Poledník – 3. místo a Marie Bělíková – 3. místo. Jejich spolužáci ze 4. – 5. tříd byli ještě o něco úspěšnější. Dan Mašata obsadil 1. místo, Jáchym Černý – 2. místo a Nela Nováková – 2. místo.

Dalším plusem bylo skvělé počasí. Všem běžcům moc děkujeme, neboť každý z nich běžel se zarputilostí a s cílem vybojovat co nejlepší umístění.

Učitelky a žáci 1. stupně 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.