Kategorie: Foto, Aktuality

Den dětí na „cvičáku"

Den dětí na „cvičáku"Krásné dopoledne prožili žáci čtvrté a páté B třídy. Na Den dětí šli do Zahrádeckého lesa u Dačic. V prostorách cvičiště dačického kynologického svazu si zasoutěžili a opekli buřty.

Největší překvapení na ně čekalo po přestávce. Anička Štěbetáková společně s dalšími členy kynologického svazu jim předvedli ukázku výcviku psů. Žáci viděli cvičit tři německé ovčáky a jednoho novofundlandského psa. Psi byli poslušní a za splnění úkolů byli vždy pochváleni a dostali pamlsek. Nejvíc se dětem líbila ukázka obrany, aportování a také krásné štěně, které si všichni mohli pohladit.

Den dětí v našich třídách se vydařil. Děkujeme Aničce Štěbetákové za příjemně strávené dopoledne.

Jitka Chvátalová, Jana Chvojsíková a Jana Kamírová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.