Kategorie: Aktuality, Psaní na klávesnici ZAV

Dominik Bouda – talent naší školy, 3. místo v ČR!!

Dominik Bouda – talent naší školy, 3. místo v ČR!!Talentovky jsou jedna z mnoha soutěží v programové výuce ZAV, která je u našich žáků velmi oblíbená. Jejich úkolem je napsat během půl hodiny co nejvíc cvičení.

I když se zdá, že pravidla jsou v této soutěži jednoduchá, musí se dodržovat správný prstoklad, sledovat pouze obrazovka a soustředit se hlavně na přesnost úhozů, aby se nemusela cvičení zbytečně několikrát opisovat.

V tomto školním roce došlo ke změně v organizování této soutěže. V předchozích ročnících se žáci z různých ZŠ našeho regionu sešli, aby poměřili své síly v této soutěži. Pravidelně jsme jezdívali do Telče a do Jindřichova Hradce a bývali jsme velmi úspěšní…

Letos si každá škola mohla zorganizovat talentovky na „svém“ území. Tato soutěž na naší škole proběhla 19. března a Dominik Bouda vybojoval 3. místo v ČR (napsal úctyhodných 120 cvičení!!!). Velkou pochvalu si zaslouží i ostatní žáci, zejména Matěj Benecký (5. místo, 115 cvičení), Alžběta Šedová (6. místo, 114 cvičení) a Tomáš Krejčí (8. místo, 105 cvičení).

V konkurenci starších žáků dosáhli velmi pěkného výsledku i další naši žáci – Tereza Křížová, Lukáš Němec, Jana Bártová, Adam Bárta, Aneta Tardonová a Veronika Syrovátková.

Za zmínku stojí i pěkné výkony žáků 5. ročníku – Elišky Hudínkové, Anežky Poledníkové a Daniela Káry, kteří si vyzkoušeli napjatou atmosféru soutěže.

Žákům gratulujeme a věříme, že toto umístění pro ně bude tou správnou motivací do dalšího tréninku v psaní na klávesnici. A doufáme, že i nadále budou ozdobou výsledkových listin! Výsledková listina - Talentovky 2018/2019 (formát PDF) 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.