Kategorie: Foto, Aktuality

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dopravní soutěž mladých cyklistůV úterý 15. 5. 2018 si naši žáci poměřili své vědomosti a praktické dovednosti s mladými cyklisty okolních škol.

V kategorii mladších žáků (10 až 12 let) nás reprezentovali žáci 6. ročníku (J. Bártová, E. Pechová, J. Havránek, D. Křížek) a v kategorii starších žáků (13 až 16 let) žáci 8. B (A. Šedová, I. Valová, P. Javůrek, R. Sedlák). Obě dvě družstva se umístila na krásném 2. místě a postupují do okresního kola konaného 24. května 2018 v Třeboni. Honza Havránek si navíc odnesl diplom a cenu za individuální 3. nejlepší výkon v kategorii mladších žáků.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Mgr. Radka Dvořáková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.