Kategorie: Foto, Aktuality

Dostaveníčko pro moji milovanou maminku

Dostaveníčko pro moji milovanou maminkuPrvní třídy poděkovaly maminkám za jejich lásku a starost ve čtvrtek 10. května.

Básničkou Jaroslava Seiferta „První dopis mamince“ otevřela 1. A své vystoupení ke „Dni maminek“ a pokračovala tím, jak právě takový „den maminky“ vypadá. Jaké je s ní pěkné probuzení, že nás hladí po duši, když nás bolí bříško nebo hlavička, jak je celý den v jednom kole. A když přijdeme domů, zlobíme a nechtějí se nám psát úkoly a učit se, zjišťuje, že jsme tak trošku „Rebelové“. Ani večer se nezastaví, a když se končí den, ukládá nás do postýlky. Za to vše jí patří to největší poděkování.

A protože Popelka měla svého tatínka a každá maminka byla jednou malinká a měla, má tatínka, poděkování za lásku a bezpečí patří také Vám, milí tatínkové.

Vaši prvňáčci

https://www.youtube.com/watch?v=MBq64vCss30 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.