Kategorie: Foto, Aktuality

Dračí strážci z 1. tříd

Dračí strážci z 1. třídDne 21. 5. 2019 se naši prvňáčci vydali na školní výlet do nedaleké Telče. Počasí nám konečně přálo a tak nic nebránilo tomu, abychom si cestu pořádně užili.

Nejprve jsme navštívili Telčský dům, kde jsme si prohlédli expozici pohádkových postav. V gotickém sklepení na nás čekali skřítci, draci, čerti i princezny. Prohlédli jsme si Městečko skřítka Telčáka, ve kterém jsme vyzkoušeli různé hlavolamy, hry a skládanky. Nejvíce se dětem líbily modely vláčků a autodráha, na které se náležitě vyřádily.

V druhé části výletu jsme zavítali do Panského dvora, kde si pro nás organizátoři připravili program Dračí strážci. Na jednotlivých stanovištích jsme plnili úkoly a indicie, které nás dovedly k dračímu vejci. Další fotografie najdete na https://www.zonerama.com/PanskydvurTelc/Album/5319979.

Mgr. Kateřina Mocharová a Mgr. Jana Krátká 

print Formát pro tisk