Kategorie: Foto, Aktuality, Globe

Globe games 2018 jsou minulostí

Globe games 2018 jsou minulostíJiž poosmé se žáci naší školy zúčastnili každoročního setkání škol zapojeých v programu Globe. Pořádající školou bylo tentokrát Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec, kam od nás zavítal ryze dívčí tým ve složení - Denisa Poláčková (IX. B), Ilona Mihalová, Aneta Tardonová a Eliška Pechová (všechny 6. třída).

Program byl jako vždy nabitý. Během čtyř dnů (31. 5. - 3. 6.) strávených v Humpolci jsme kromě povinných akci - páteční studentské konference a sobotní terénní hry stihli např. prohlídku města včetně muzea Hliníkárium (věnovanému proslulému Hliníkovi z filmu Marečku, podejte mi pero!), hradní exkurzi v rodišti J. Haška - Lipnici nad Sázavou a procházku po jeho okolí nebo výstup na věž zříceniny hradu Orlík. Kromě toho si účastníci vyzkoušeli řadu aktivit spojených s programem Globe a navázali nová kamarádství. Měli příležitost si vyzkoušet i komunikaci v cizím jazyce, protože i v tomto roce byla hojná účast škol ze zahraničí, konkrétně přijely školy ze Slovenska, Polska, Ukrajiny, Nizozemska, Itálie a Izraele. Naše žákyně prezentovaly v Humpolci svůj výzkum z oblasti meteorologie, ve kterém využily data z našich každodenních meteorologických pozorování (provádíme ve škole pravidelně již od roku 2008!).

Dny strávené v Humpolci byly pro všechny zúčastněné příjemným zpestřením konce školního roku. Ještě dodejme, že příští Globe games se budou konat v daleké Kadani a naši žáci by měli být opět u toho!

Mgr. Bohumil Šuhaj a Mgr. Stanislava Dvořáková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, hoowei odpovědět
Human hair wigs Etsy, Wavy Bob human hair wigs 100% unprocessed Brazilian lace wigs uk. Natural looking loose wave lace front human hair wigs bleached knots US UK. Anna Hair Co. The Home of Brazilian and clip in hair extensions Official AnnaHair website. Trusted UK company for Brazilian and Peruvian lace front wigs weave, custom wigs, lace & silk base frontals. Human hair wigs Gumtree, Find a human hair wigs on Gumtree , the #1 site for classifieds ads in the UK. Brazilian Human hair hand made closure hair wigs on sale Like new only worn once Closure. Body Wave Hair Extensions / Hair Extensions, Wigs, Results 1 48 of 940 SAOMAI?Unprocessed 7A human hair wigs uk Straight Weave 3 Bundles human hair wigs cheap With Lace. See Size & Colour Options.