Kategorie: Foto, Aktuality, Akce školní družiny

Halloween ve školní družině

Halloween ve školní družině26.10.2018 se po setmění začaly na naší škole dít prapodivné věci. Během chvilky se tělocvična zaplnila kostlivci, čarodějnicemi, zombíky či duchy a začal nelítostný boj. Družstva Čarodějnice, Kostlivci, Duchové, Pavouci a Netopýři se utkala v tradičních i netradičních halloweenských disciplínách jako např. hod pavoukem, hledání švába, běh s dýní nebo prolézání pavučinou.

Nejvíce se však všichni těšili na stezku odvahy, která ani letos nezklamala. Po vyčerpávajícím večerním klání bylo těžké usnout, ale nakonec se všichni uložili do spacáků a usnuli spravedlivým spánkem.

Druhý den ráno už na nás čekal v kuchyňce horký čaj a halloweenské dobroty, které nám připravily maminky. Tímto jim velice děkujeme.

Po vydatné snídani následovalo shrnutí předešlého večera a vyhlášení vítězů. Za odvahu byly odměněny všechny děti drobnými sladkostmi. Domů jsme pak všichni odcházeli plni zážitků a dojmů z nočního rejdění.

Děkujeme rodičům za spolupráci a za pomoc. Jsme rádi, že se oslava Halloweenu vydařila a budeme se těšit třeba zase někdy příště. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.