Kategorie: Foto, Aktuality

Kočička k vysvědčení s vyznamenáním

Kočička k vysvědčení s vyznamenánímDěti z druhé třídy nemusely mít z vysvědčení žádný strach. Protože žáčci poctivě pracovali, jak nejlépe uměli, všichni prospěli s vyznamenáním. Samozřejmě se také najdou dny, kdy se nám všechno nedaří, ale jelikož žádný učený ještě z nebe nikdy nespadl, pokračujeme v započaté cestě za věděním dále. Velké potěšení z našich úspěchů má ovšem také paní Ivana Nováková z Velké Lhoty, která dělá radost našim dětem již několik let. Tentokrát uháčkovala druháčkům krásné kočičky právě k vysvědčení s vyznamenáním.

A že jsme měli radost velikou, se milá Ivano, můžeš podívat do fotogalerie. Opět posíláme poděkování. Věříme, že radost měli z dětí také rodiče a prarodiče, takže radost byla mnohonásobná. Přejeme všem hodně hezkých dní, šťastných chvil není nikdy dost. Vždyť vše tak letí…

Tak a teď máte doma kočku: https://www.youtube.com/watch?v=p3y4XQ4B4Vw

Mgr. Jitka Procházková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.