Kategorie: Aktuality, Psaní na klávesnici ZAV

Konečné výsledky soutěže VÁNOČNÍ DATLOVÁNÍ 2017

Konečné výsledky soutěže VÁNOČNÍ DATLOVÁNÍ 2017Ve středu 20. prosince 2017 byla slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen nejlepším ukončena soutěž žáků naší školy v psaní na klávesnici – VÁNOČNÍ DATLOVÁNÍ. Soutěže se zúčastnilo celkem 96 žáků.

Žáci byli rozděleni do třech kategorií. Mladší žáci (6. a 7. třída) a starší žáci (8. a 9. třída) soutěžili ve dvou disciplínách – Výuce ZAV a ZAV Houbař. Třetí kategorie, nejmladší žáci (3., 4. a 5. třídy), soutěžili pouze ve Výuce ZAV.

V kategorii nejmladších byla nejlepší Eliška Hudínková ze 4. třídy. Mezi mladšími žáky si nejlépe vedl Tomáš Krejčí ze VII. A. Nejlepší mezi staršími soutěžícími byl Dominik Bouda z VIII. A.

„Skokankou“ Vánočního datlování se stala Tereza Křížová ze VII. B.

Gratulujeme!

Mgr. Jitka Krejčí

Vánoční datlování 2017 - medailové pořadí žáků

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.