Kategorie: Aktuality, Psaní na klávesnici ZAV

Konečné výsledky soutěže VELIKONOČNÍ DATLOVÁNÍ 2019

Ve středu 22. května 2019 byla slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen nejlepším ukončena soutěž žáků naší školy v psaní na klávesnici - VELIKONOČNÍ DATLOVÁNÍ. Soutěže se zúčastnilo celkem 96 žáků.

Žáci byli rozděleni do třech kategorií. Mladší žáci (6. a 7. třída) a starší žáci (8. a 9. třída) soutěžili ve dvou disciplínách – Výuce ZAV a ZAV Houbař. Třetí kategorie, nejmladší žáci (3., 4. a 5.třída), soutěžili pouze ve Výuce ZAV.

V kategorii nejmladších žáků si nejlépe vedla Kamila Valová z 5. třídy. Mezi mladšími žáky zvítězila Eliška Pechová ze 7. třídy. Nejlepší mezi staršími soutěžícími byli Lukáš Němec z 8. A a Josef Daňhel z 8. B.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za jejich výkony a vzornou reprezentaci školy. A gratulujeme, protože díky nim, je naše škola stále na předních příčkách v této celorepublikové soutěži psaní na klávesnici.

Mgr. Jitka Krejčí 

Konečné výsledky soutěže Veilkonoční datlování 2019 (formát PDF)

print Formát pro tisk