Kategorie: Foto, Aktuality

Kouzelný rok čarodějů a čarodějek 3. A kategorie

Kouzelný rok čarodějů a čarodějek 3. A kategorieMilé děti, v letošním školním roce jste se staly čaroději a čarodějkami 3. A kategorie, učily jste se důležitá kouzla, jako je úsměv, poděkování, prosba, pozdrav, omluvení a slova MÁM TĚ RÁD, MÁM TĚ RÁDA… která v lidském světě mají velikou moc. Učili jsme se, že SLOVO je nejmocnější zbraní, a že my, jako kouzelníci bílé magie, se budeme snažit, nikomu SLOVEM neublížit.

Celý rok jste plnili úkoly a získávali amulety, abyste na konci mohli dostat svoji osobní sovičku Hedviku. Nejdůležitější byla pracovitostA protože jste se všichni moc snažili, vylíhlo se u naší milé paní Ivany ve Velké Lhotě 26 krásných osobních soviček Hedvik. Děkujeme také právě Tobě, milá Ivano, že jsi pro nás kouzlila krásu a radost. Zasíláme velikánské poděkování. Nezapomeňte také, jak krásně jste zpívali, dokázali jste při zpěvu změnit počasí…

https://photos.app.goo.gl/cUqLVNiJr4Ljbupn7

https://www.youtube.com/watch?v=C5EdFdQbu1w

Ale největší kouzlo bylo, že jste udělali šťastnou vaši paní učitelku.

DĚKUJI!

S úctou a láskou Jitka Procházková

PS: Ivana Vám všem mockrát děkuje, byla velmi dojatá… 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.