Kategorie: Aktuality

Kurz angličtiny s rodilými mluvčími již potřetí na naší škole

Kurz angličtiny s rodilými mluvčími již potřetí na naší školeŽáci šestých až devátých tříd měli možnost potrénovat svou angličtinu v 15ti hodinovém kurzu v týdnu od 17. do 21. září. Letos k nám opět zavítali mladí američtí lektoři – Ben (stejně jako vloni) a Courtney.

Jako již tradičně se jednalo o zábavnou formu výuky. Prostřednictvím skupinových cvičení a různých her procvičovali žáci především své komunikační dovednosti v anglickém jazyce. Zároveň trénovali i psaní a porozumění mluvenému slovu.

Všichni účastníci dostali na konci týdne zaslouženě certifikát o úspěšném absolvování kurzu. Věříme, že tento kurz byl pro žáky velkým přínosem a hlavně, že si při komunikaci v anglickém jazyce zvýšili sebevědomí.

Mgr. Jana Vaňková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.