Kategorie: Foto, Aktuality

Lyžařský kurz je minulostí

Lyžařský kurz je minulostíMinulý týden strávili žáci 7. ročníku doplněni o některé žáky 8. ročníku místo ve škole na zasněženém svahu sjezdovky Hradiště u Nové Bystřice.

Celkem 42 žáků absolvovalo pět dní sjezdového lyžařského výcviku, během nějž se učilo lyžovat či zdokonalovalo svůj lyžařský styl. Poslední den žáci předvedli své dovednosti ve slalomovém závodě. Mnoho žáků stálo na lyžích poprvé v životě a těší nás, že všichni udělali během týdne velký pokrok. Počasí nám přálo, sněhu bylo dost a naštěstí nedošlo k žádnému úrazu. Proto můžeme konstatovat, že kurz se vydařil a doufáme, že si ho všichní zúčastnění užili. 

Mgr. Bohumil Šuhaj, Mgr. Jana Vaňková, Mgr. Jaroslava Dohnalová a Mgr. Lenka Janoušková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.