Kategorie: Foto, Aktuality

Lyžařský kurz poprvé na Čeřínku

Lyžařský kurz poprvé na ČeřínkuMinulý týden absolvovali žáci 7. ročníku lyžařský kurz na sjezdovce Čeřínek. Letošní zima zatím sportovním radovánkám zrovna nepřeje,ale my jsme snad nemohli mít lepší podmínky. Konečně napadl sníh a teploty se držely pod nulou, takže jsme si týden na lyžích skvěle užili.

Vstřícný personál vleku i pěkně upravená sjezdovka s dostatečnými parametry poskytly úplným začátečníkům i pokročilým sjezdařům pohodových pět dní výcviku završených tradičními závody ve slalomu. Nejzdatnějším lyžařem, který navíc dosáhl nejrychlejšího času, se ukázala být Zuzana Kadrnožková ze VII. A. Všechny žáky je třeba pochválit za to, že respektovali pokyny pedagogů, což svědčí o tom, že se opravdu chtěli něco naučit a v lyžování se zlepšit. Máme také radost, že si nikdo ze zúčastněných nepřivodil žádný úraz. Všem, kdo hledá dostupné lyžování v okolí, můžeme areál Čeřínek vřele doporučit. Více na www.zkopcedolu.cz . Aby se všichni účastníci mohli najít na fotografiích, přinášíme z našeho „lyžáku“ rozsáhlou fotoreportáž.

Mgr. Jana Vaňková, Mgr. Bohumil Šuhaj, Mgr. Jaroslava Dohnalová a Mgr. Lenka Janoušková 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.