Kategorie: Foto, Aktuality

Medailové úspěchy na atletických závodech O štít města Dačice

Medailové úspěchy na atletických závodech O štít města DačiceZa horkého letního počasí soutěžili naši žáci se sportovci z okolních škol o medaile a poháry v úterý 11. 6. na městském stadionu. Jak si vedli se můžete dočíst níže.

Největší radost nám tentokrát dělali mladší žáci a žákyně. Největšího úspěchu dosáhla Zuzka Kadrnožková (VI. A), která ovládla závod v běhu na 600 m a získala medaili za 1. místo. Druhé místo na trati 800 m vybojoval Adam Tůma (VI. B). Bronzovou medaili  získala Barbora Bartoňová (7. ročník) za 3. místo v hodu kriketovým míčkem. Stejného umístění dosáhl David Dvořák ve výšce (výkon 140 cm) a ve skoku dalekém. Radost nám dělaly také štafety. Ta dívčí ve složení Jana Bártová (7. ročník), Tina Pátková, Zuzana Kadrnožková a Zuzana Dolská (všechny VI. A) skončila na druhém místě a ta chlapecká vybojovala třetí místo. Tuto štafetu tvořili tito borci: Tomáš Lovětínský, Tomáš Chaloupka, Adam Bárta a David Dvořák (všichni 7. ročník). 

Čest starším žákům zachraňoval Josef Švec (VIII. B), jehož výkon 160 cm ve výšce znamenal 2. místo a Iva Valová (IX. B), která si v běhu na 1000 m doběhla pro 3. místo.

Zmíněným medailistům gratulujeme a jim i všem našim ostatním závodníkům děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Vaňková a Mgr. Bohumil Šuhaj 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.