Kategorie: Aktuality

Michal Anděl druhý v krajském kole zeměpisné olympiády!

Michal Anděl druhý v krajském kole zeměpisné olympiády!20. 3. 2019 se v DDM v Českých Budějovicích sjeli vítězové okresních kol zeměpisné olympiády, aby se utkali v kole krajském. Náš žák Michal Anděl z VI. A potvrdil, že má výborné zeměpisné vědomosti a znalosti a skončil ve své kategorii na druhém místě.

Nechal za sebou v kategorii A 12 žáků z celého kraje a my mu k tomuto perfektnímu výsledku gratulujeme. 

Takže Michale, děkujeme za jedinečnou reprezentaci naší školy a města Dačice. Tvé výsledky mohou být inspirací pro další žáky naší školy a věříme, že tě zájem o zeměpis neopustí a napodobíš své umístění i v dalších letech ve starších kategoriích.

Mgr. Bohumil Šuhaj 

Diplom za 2. místo v krajském kole zeměpisné olympiády 2019 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.