Kategorie: Aktuality

Mimořádné opatření školy

Vážení rodiče,

zasílám Vám informaci o mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky, kterým se zakazuje s účinností od 11. března 2020 přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních.

Žádám Vás proto, abyste od zítřka neposílali své děti do školy, a pokud mají objednané obědy ve školní jídelně na následující dny, abyste tuto objednávku neprodleně zrušili.

Není zatím jasné, jak dlouho bude toto opatření trvat, proto sledujte prosím denně internetové stránky školy www.zsdacice.cz a elektronickou žákovskou knížku, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

V Dačicích 10. března 2020                                                                         

Mgr. Bohumil Havlík, ředitel školy 

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.