Kategorie: Aktuality

Naši fotbalisté ovládli 1. ročník turnaje dačických škol!

Naši fotbalisté ovládli 1. ročník turnaje dačických škol!Ve středu 15. 5. 2019 se týmy našich 6. a 7. tříd utkaly ve fotbale proti družstvům z Gymnázia Dačice a ZŠ Komenského.

Hrálo se na fotbalovém stadionu v Dačicích na dvou hřištích vždy po 10 minutách. Týmy byly rozděleny do dvou skupin (A a B) a následně se hrálo semifinále a zápasy o umístění na bedně vždy křížem mezi skupinami A a B.
Z celkového počtu 8 týmů obsadila naše družstva první tři místa. Na třetím místě se umístila třída VI. Adruhé místo vybojovala VI. B a putovní pohár za vítězství získali žáci 7. třídy!
Velký obdiv patří všem hráčům, že ani tak nepříznivé počasí, jaké v průběhu turnaje panovalo,  je neodradilo od sportovního zážitku!
Děkuji Michalu Krtkovi za organizaci a skvělý turnaj!
Mgr. Jana Vaňková