Kategorie: Aktuality, Práce žáků

Nástěnka VV - pokračování

Nástěnka VV - pokračováníPokračujeme ve zveřejňování domácí výtvarné a fotografické tvorby našich žáků...

Obrazec
 
Žáci měli vytvořit obrazec z jakéhokoliv materiálu. Nejvíce se sešlo prací poskládaných z potravin, oblečení a přírodnin. Někdo se s využitím květin pustil i do vytváření obrazců ve vlasech. Největší množství fotografií tentokrát zaslala třída V. A. 
 
Den Země (2. část)
 
Protože přišlo hodně fotografií ke Dni Země (22. 4), rozhodli jsme se jim věnovat ještě jednu nástěnku. Kromě klasických technik malby a kresby žáci také modelovali, fotografovali, aranžovali, kašírovali, lepili, plstili, tvořili počítačové koláže.... 
Tématem byla naše planeta, ekologie, příroda...
 
Mgr. Sylvie Muselová
 
 
 
 
 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.