Kategorie: Foto, Aktuality

„Návštěva u profesionálních hasičů“

„Návštěva u profesionálních hasičů“Kdybychom se dětí v 1. třídě zeptali, jaké bude jejich budoucí povolání, v mnoha případech by byla odpověď „hasič“. Dnes jsme měli možnost nahlédnout do reality a podívat se na práci profesionálních hasičů zblízka. I přes nepřízeň počasí jsme se dozvěděli mnoho nového, děti poznaly, že bez fyzické zdatnosti a psychické odolnosti by toto povolání vykonávat nemohly.

Děti si vyzkoušely mnoho pomůcek, které hasiči ke své práci potřebují, většinu z nich je těžké pouze zvednout ze země, ale všichni víme, že to nestačí pouze zvednout, hasiči s těmito pomůckami pracují, zachraňují lidské životy a hasí veškeré lidské průšvihy. Buďme vděčni za jejich práci. Děkujeme za dnešní vydatnou ukázku a těšíme se někdy příště na shledanou.

Žáci 1. třídy 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.