Kategorie: Foto, Aktuality

"Nejen z šuplíku našich babiček"

"Nejen z šuplíku našich babiček"S žáky VI. B jsme navštívili jarní výstavu "Nejen z šuplíku našich babiček" pořádanou MMaG Dačice. Šesťáci sem přispěli větší prostorovou prací rybníka, který byl doplněn vyráběnými letními botami a origami... Celá třída na tom pracovala několik hodin a výsledek jsme pro vás nafotili.

V dačické galerii jsme viděli výtvory týkající se jara a velikonočních tradic a to z dob minulých i ze současnosti. Výstava potrvá do 22.4. Poté jsme se zastavili u expozice věnované první kostce cukru na světě, vyzkoušeli si z cukrové homole odseknout kousek cukru a zhlédli film věnovaný Jakubu Kryštofu Radovi.

Na závěr fotoreportáže přinášíme hádanku, kdy šesťáci ve skupinkách vytvořili sousoší z vlastních těl, tentokráte na téma stavitelství.

Mgr. Sylvie Muselová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.