Kategorie: Aktuality, Technika a programování

Novinky v kroužku Technik

Novinky v kroužku TechnikKoncem září opět rozběhly svoji činnost všechny technicky zaměřené kroužky na naší škole. Díky grantovému programu THK jsme mohli zakoupit nejmodernější robotické stavebnice, hry na podporu logického myšlení, drony a další novinky ze světa techniky pro děti. Věříme, že se srdce malého technika při rozbalování stavebnic radovalo. Snažíme se podchytit technické talenty, pomáháme při jejich rozvoji, a tak vedeme žáky k pozdější volbě povolání.

Trávíme čas hrou a možná si ani nestihneme všimnout, že se mnoho nového naučíme. Tentokrát jsme si ale také nadělili aktivní relaxaci v podobě stolního hokeje, který je umístěn v prostorách 1. stupně. Všem našim technikům přejeme úspěšný školní rok 2019/2020.

Mgr. Pavel Janda, Mgr. Lenka Vopálenská a Mgr. Jitka Procházková

A ještě jeden podnětný citát:

Albert Einstein: „Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.