Kategorie: Aktuality

Online výuka žáků 5. - 9. ročníku

Online výuka žáků 5. - 9. ročníkuZveřejňujeme podrobnosti k online výuce, která bude probíhat prostřednictvím aplikace Microsoft Teams.

 Vážení rodiče,

od následujícího týdne spouštíme prostřednictvím aplikace Microsoft Teams online výuku žáků 5. - 9. ročníku v předmětech matematika, český jazyk a cizí jazyky (další předměty dle technických možností a potřeb vyučujících). Nadále však budou fungovat všechny dosavadní komunikační kanály, které při komunikaci se žáky používáme (žákovská knížka, e-maily…). Aplikace Microsoft Teams bude určená především k přímé komunikaci mezi učitelem a žákem.

Žáci se mohou k aplikaci přihlásit na internetové adrese: Portal.office.com.

Jako uživatelské jméno použije žák svou školní e-mailovou adresu ve tvaru jméno@zsdacice.cz a dále použije své heslo pro přihlášení (tedy stejně, jako by se přihlašoval ve škole). Konkrétní údaje o konání online hodiny předají žákovi vyučující z daných předmětů prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Stejně tak se na tyto vyučující obracejte v případě problémů s přihlášením.

Jako základní pomůcka pro první přihlášení vám poslouží následující print screeny:

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, nejde odpovědět
nejde 10 1 4 7 6 8 8 2 3 3 5 5 10 9
odpověděl(a)
majnkrafak je magor 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 2 2 5 5 5 6 6 8 8
odpověděl(a)
f