Kategorie: Foto, Aktuality

Opět vítězství a postup na Svátek fotbalu do Olomouce!

Opět vítězství a postup na Svátek fotbalu do Olomouce!Družstvo našich fotbalistů složené z žáků čtvrtých a pátých tříd dosáhlo dalšího krásného úspěchu.

Po vítězství v okresním kole postoupilo do krajského finále Mc Donald´s Cupu, které se konalo ve fotbalovém areálu FC Písek 21. května 2019.

Soutěže se zúčastnilo osm vítězných družstev okresních kol. V silné konkurenci se našim borcům podařilo zvítězit a získat zlatý pohár, medaile a postup na celorepublikové finále – Svátek fotbalu – do Olomouce 4. – 5. června 2019.

Z Písku si naši borci dovezli i další prvenství. Daniel Mašata byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje a také se stal nejrychlejším skórujícím. Podařilo se mu vsítit do branky soupeře gól už pět sekund po začátku zápasu! Družstvo našich sportovců doprovázela v Písku také skupina fanoušků. Podporovala naše hráče ze všech sil a hnala je dopředu. Největší poděkování ale samozřejmě patří všem hráčům a panu trenérovi Michalu Krtkovi. Držíme palce do dalších bojů.

Mgr. Jitka Chvátalová a Mgr. Jana Chvojsíková 

print Formát pro tisk