Kategorie: Foto, Aktuality

Páťáci cestovali na Divoký západ, ale vlastně na východ...

Páťáci cestovali na Divoký západ, ale vlastně na východ...Pátá třída se vydala 11. června na svůj druhý školní výlet do Western parku v Boskovicích. Na ulici westernového městečka nás přivítal sám místní šerif.

Dopoledne jsme viděli jezdeckou show. Mohli jsme se volně pohybovat po městečku, občerstvit se a navštívit různé atrakce - rýžování zlata, střelnici, vršek pokladů nebo půjčovnu koz.

Po poledni začal na hlavní ulici program se soutěžemi, do kterých jsme se také zapojili. Zlatým hřebem dne bylo divadelní představení Tenkrát v Arizoně v přírodním pískovcovém lomu, kde se blýskli pistolníci, padouši a strážci zákona.

Mgr. Jitka Chvátalová a Mgr. Alena Šťastná 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.