Kategorie: Foto, Aktuality

Poděkování za akce pro předškoláky

Poděkování za akce pro předškolákyZveřejňujeme text emailu a fotografie, který nám zaslala paní Radka Burešová a který nás velmi potěšil. Děkujeme a jsme rádi, že se akce, které pořádáme pro budoucí prvňáčky líbí.

Dobrý den paní Benešová,

chci Vám opět moc poděkovat za hezká odpoledne, které strávily naše děti u Vás ve škole a mohly se seznámit s interaktivní tabulí. Byla jsem se také u Vás dnes odpoledne podívat a opět jsem byla mile překvapená. Vaše učitelky byly jako vždy vstřícné, ochotné a dětem se moc hezky věnovaly a pro mne bylo toto setkání přínosem, odcházela jsem nadšená, jaké možnosti poskytuje interaktivní tabule. Zítra ještě přijde poslední skupinka dětí, ale již dnes posílám pár fotografií. Prosím poděkujte učitelkám za chvíle, které věnovaly našim dětem, protože víme, že to dělají ve svém volném čase a moc si toho vážíme.

Dále se dnes odpoledne konalo 3. setkání projektu "Poznej svého kamaráda", tentokrát u nás ve školce s dětmi z družiny. I toto setkání bylo podle našeho názoru moc hezké a děti si to společně užily. Děti byly rozděleny do dvou skupin a během tohoto setkání vyjádřily názor, že by se chtěly podívat i do druhé třídy, domluvily jsme se s vaší p. vychovatelkou Janou, že by asi nebyl problém, abychom tuto akci zopakovali ještě v měsíci dubnu, kdy ještě není tak hezké počasí. Proto Vás prosím o zvážení, zda by to bylo možné a my bysme se pak s Janou domluvily na konkrétním termínu.

Tato setkání se nám opravdu moc líbí a jsme rádi, že máme možnost s Vámi tímto způsobem spolupracovat. Myslím si, že i Vaše p. učitelky mohou blíže poznat naše děti před zápisem do ZŠ a pro naše děti je to také velký plus - nebudou v cizím prostředí. Ještě jednou velký dík.

S pozdravem Burešová Radka 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.