Kategorie: Aktuality, Práce žáků

Poslední předprázdninová nástěnka

Poslední předprázdninová nástěnkaČím více se blížil konec šk. roku, tím více se probouzela v žácích kreativita a přicházel rekordní počet prací (absolutně nejvíce oslovilo téma OBRAZEC). Žáci zjistili, že obrazec se dá vytvořit opravdu z každého materiálu a nebo ho třeba stačí ve správný okamžik zachytit v přírodě - vyfotit...

...(jako se to povedlo jednomu žákovi, který poslal labutí rodinku na vodě).
Výtvarná výchova (podobně jako ostatní předměty) dostala v posledních týdnech nový rozměr. Kdo chtěl, mohl se tvořením rozptýlit, rozvíjet, konzultovat svoje výtvory, byla to hezká spolupráce.Výzva výtvarníkům na závěr: budete-li mít o prázdninách náladu, tak dál tvořte, foťte.... (téma:  PRÁZDNINY) 
Uděláme si opět výstavu (tentokrát už ve škole v září) a nejlepší práce odměníme.
 
Krásné léto!
 
Mgr. Sylvie Muselová 

print Formát pro tisk