Kategorie: Foto, Aktuality, Akce školní družiny

Pravěký karneval školní družiny

Pravěký karneval školní družinyDozněly poslední tóny, tělocvičny opět osiřely a utichly a my už můžeme jenom vzpomínat na to, jak jsme si v sobotu 9.2 2019 užili karnevalové veselí, tentokrát na téma PRAVĚK.

Pět družstev (Husťačky, Ninjové, Dudlíci, Démoni a Bajkeři) mezi sebou soutěžilo v netradičních disciplínách, a tak si děti i rodiče mohli vyzkoušet svou dovednost s kyjem,  při běhu s kostí, při házení kamenem do jámy, při chytání dinosaurů nebo ryb apod.
Mezi soutěžemi jsme si samozřejmě stihli zatancovat i naše oblíbené tanečky a dopoledne nám velmi rychle uteklo. Před dvanáctou hodinou jsme vyhlásili vítěze, kterým se stalo družstvo Démonů. Gratulujeme.
Všichni si ale zasloužili pochvalu, a tak ani ostatní neodešli s prázdnou.
Děkujeme všem za příjemně strávené sobotní dopoledne a budeme se těšit třeba zase za rok.
 
Vychovatelky ŠD 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.