Kategorie: Foto, Aktuality

Prázdninové bruslení v Telči

Prázdninové bruslení v TelčiAby se naši žáci o podzimních prázdninách nenudili a nemuseli trávit svůj volný čas u počítače nebo u televize, připravili jsme jim výlet do Telče, kde jsme na 2 hodiny pronajali ledovou plochu na zimním stadionu. Tuto akci jsme nabídli žákům od čtvrtých do devátých tříd.

Přihlásilo se 56 žáků. Některým z nich dělali doprovod rodiče nebo starší sourozenci. Do Telče jsme se dopravili dvěma objednanými autobusy.

Po nepatrných počátečních problémech s obouváním, utahováním a zavazováním bruslí to všichni rozjeli na ledě tak, že jim nevadila zima na stadionu ani občasné menší pády. Mezi dětmi jsme dokonce objevili bruslařské talenty. Pochválit ale musíme všechny zúčastněné.  Všichni se snažili a hýbali se celou dobu. Bruslením jsme se zabavili, trošičku unavili a strávili příjemné dopoledne.

Akce byla financována Občanským spolkem při Základní škole, přičemž jsme částečně využili peníze z Příspěvku Města Dačice 2018. Děkuji kolegyním Jitce Chvátalové, Aleně Šťastné, Marcele Kupcové, rodičům Martinovi Šťastnému, Jaroslavě Týmové a Martině Týmové za pomoc při organizaci prázdninové akce.

Mgr. Vladimíra Navrátilová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.