Kategorie: Aktuality

Prezentace projektu Mary's Meals na Dni otevřených dveří

Prezentace projektu Mary's Meals na Dni otevřených dveříNa dni Otevřených dveří 11. 12. 2019 jsme společně s dětmi připravili výstavku o projektu Mary's Meals – Baťůžky do Afriky. Pro některé aktivní účastníky naší charitativní akce bylo odměnou reklamní tričko od MM.

Byly rozdány propagační materiály a zároveň se uspořádala finanční sbírka, na které se vybralo úctyhodných 4124,- Kč. Všem dárcům patří srdečné poděkování a pochvala, že je spěch a sobectví dnešní doby nepohltilo a jsou stále ochotni pomáhat. Baťůžků se nakonec  těsně před odvezením podařilo donést 50 ks. Podle informací, které máme, by do konce tohoto školního roku měli být v Africe. Peníze budou rovněž odeslány na konto MM, kde pomohou mnoha dětem.

Výstava bude ještě na konci ledna přesunuta do prostor městského úřadu.

Petra Fučíková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.