Kategorie: Aktuality

Prezentační výstava středních škol, učilišť a firem 2019

Prezentační výstava středních škol, učilišť a firem 2019Ve čtvrtek 3. 10. 2019 se žáci IX.A a IX.B vydali do J. Hradce, aby si na místní FM VŠ prohlédli prezentace škol a firem, což by jim mělo usnadnit rozhodování, kam jít studovat po absolvování základní školy.

Letošního ročníku se zúčastnilo rekordních 56 škol a 8 firem. Doufáme, že naši žáci využili příležitosti, dozvěděli se, co je zajímá o jednotlivých oborech a školách a načerpali potřebné informace týkající se volby střední školy či učiliště. Druhým bodem programu byla návštěva Střední zdravotnické školy v J. Hradci, která pořádala Den otevřených dveří. Nejen, že se zde naši žáci dozvěděli, co obnáší studium na takto zaměřené škole a prohlédli si její prostory, ale zopakovali si mimo jiné i zásady první pomoci.

Mgr. Jana Kühtreiberová a Mgr. Bohumil Šuhaj 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.