Kategorie: Foto, Aktuality, Technika a programování

Proč si také vybrat právě naši školu?

Proč si také vybrat právě naši školu?I v novém roce čekají na žáky z kroužku Malý technik nejmodernější stavebnice pro chytré děti. Nudit se opravdu nebudeme. Kdo by si nechtěl sestavit třeba rádio, elektronickou klávesnici, měnič hlasu, hudební přehrávač či dokonce detektor lži? Anebo získat odpovědi na otázky: Co je prostorový zvuk? Co je aerodynamický třesk? Jak fungují ultrazvukové vlny?

Víte, jak funguje dálkové ovládání, radiopřijímači nebo pohon auta? Malí technici se vše dozvědí s elektronickou stavebnicí. Opravdu hodně se těšíme na LEGO Mindstorms EV3. Stavebnici, která umožňuje vytvořit a ovládat své vlastní robotické tvory. Tyto roboty oživit, naučit je chodit, manipulovat s předměty, mluvit a dělat téměř cokoliv, co si jen dokážeme představit.

Připravujeme tak děti na jejich budoucnost, ve které jistě programování a robotizace chybět nebude.

Vyučující kroužků Malý technik

Fotografie Ing. Pavla Dufková a Jan Dufek – ohlédnutí za Dnem otevřených dveří 12. prosince 2018. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.