Kategorie: Foto, Aktuality

První setkání s předškoláčky – PODZIM V PŘÍRODĚ

První setkání s předškoláčky – PODZIM V PŘÍRODĚV úterý 1. října se naše škola oblékla do podzimního hávu. Vítala totiž budoucí prvňáčky na prvním ze čtyř setkání, tentokrát na téma PODZIM V PŘÍRODĚ. Přišel i skřítek Podzimníček...

Pro letošní školní rok jsme si pro malé školáčky připravili tematické okruhy týkající se čtvera ročních období.

Děti zábavnou formou plnily rozmanité úkoly, vyráběly podzimní výrobky, seznámily se s technikou zvanou enkaustika, protáhly si tělo při sportovních aktivitách, vyzkoušely si práci s interaktivní tabulí. Počasí nám přálo, a tak se některé aktivity odehrávaly ve venkovním areálu školy.

Po tom všem stříhání, navlékání, žehlení, lepení, …. čekala na děti sladká odměna a vysvědčení od skřítka Podzimníčka.

Milí předškoláčci, věříme, že se Vám odpoledne strávené na naší škole líbilo, a my už se teď těšíme na to další.

Učitelky 1. stupně a asistentky 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.