Kategorie: Foto, Aktuality

Putování do Betléma aneb besídka II. B

Putování do Betléma aneb besídka II. BCesta od Betléma nebyla nijak jednoduchá, přesto se II. B rozhodla tuto nelehkou pouť absolvovat.

Když se jednoho dne princezny rozhodly, že život na zámku je neveselý, vydaly se přivítat Ježíška, který se právě narodil v Betlémě. Musely poprosit anděla o pomoc při hledání cesty. Anděl, který si na pomoc vzal kometu dovedl princezny na správné místo, samozřejmě nemohli chybět pastýři a tři králové.

Ježíšek byl zdárně nalezen a tak Vánoce mohou začít a s nimi i spousta krásného, na co se těší nejen každé dítě, ale i mnohý dospělý. A co určitě nesmí chybět pod stromečkem? Láska, zdraví a pokoj v srdci. Snad tam vše nalezneme.

S přáním všeho dobrého se připojuje také II. B. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.