Kategorie: Foto, Aktuality

Škola v pohybu

Škola v pohybuMládežnický trenér a fotbalový kouč Michal Krtek celý týden věnoval dětem z našeho 1. stupně. Všechny třídy měly možnost navštívit jeho zážitkovou hodinu zaměřenou na všeobecnou pohybovou průpravu, kdy byly děti v neustálém zapojení bez čekání a prostojů, a to hravou a zábavou formou. Kromě krásných hodin tělesné výchovy a radosti dětí z pohybu, přinesl s sebou také mnoho inspirace pro učitelky.

Také nyní můžeme využívat nové pomůcky – molitanové míče, rozlišovací trika, lana na přetahování, fotbalové míče, vytyčovací mety atd.

A tak naše škola, která má vynikající sportovní zázemí v podobě moderně zařízené a zrekonstruované malé a velké tělocvičny, dostala další rozměr o moderní prvky výuky, které mají vést k získávání lásky a vztahu k pohybu a sportu. Potažmo tím ke zkvalitnění života dětí a jejich spokojenosti.

Michalu Krtkovi moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH.

Vyučující 1. stupně 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.