Kategorie: Foto, Aktuality, Globe

Šťastné oči a radost čolčí

Šťastné oči a radost čolčíOpět jsme zasedli do školních lavic. Všichni jsme měli velikou radost ze setkání. Nejvíce byla radost čitelná z očí, které přímo zářily na rouškou takřka zakrytém obličeji. Měli jsme toho tolik na srdci, povídali si, a potom se již statečně dali do výuky. Děti doma pracovaly, a tak jsme mohli krásně navázat a pokračovat v učení. Děkujeme všem starostlivým rodičům a prarodičům za obětavost, za jejich práci, které si moc vážíme.

A protože jsme nenastoupili všichni, chceme dětem z naší třídy, které se učí doma, poslat pozdravy. Na fotografiích vám máváme a děláme srdíčka. Máme vás moc rádi.

Ať se vám všem daří při výuce, přejeme pevné zdraví a brzy na shledanou.

Mějte hezké dny.

FRIENDS FOREVER.

Spolužáci z 3. A

Pro Vás, naši nejmilejší z 3. A:

https://www.youtube.com/watch?v=dcjec7WZ41s&list=RDMMdcjec7WZ41s&start_radio=1

PS: Stali jsme se zachránci čolka, který se nějakým nedopatřením ocitl v bazénu u Havlíků. Bylo třeba jej odchytnout a dopravit do bezpečí klidné vody. Rodiče Barunky jednali rychle. Čolka, který se neuměl z bazénu dostat, odchytili, dopravili k nám do školy, abychom jej mohli vypustit do školního jezírka. Děti si čolka ještě mohly prohlédnout. Potom stačilo tohoto chráněného ocasatého obojživelníka vypustit k jezírku. Ten se nejdříve rozkoukal a za chviličku zmizel mezi kameny ve vodě. Věříme, že se mu zde bude dařit.                             

Děkujeme Havlíkům a Barunce za záchranu tohoto tvorečka a nám za zajímavý naučný zážitek. 

print Formát pro tisk