Kategorie: Foto, Aktuality

Svátek fotbalu v Olomouci

Svátek fotbalu v Olomouci4. – 5. června 2019 se družstvo našich fotbalistů zúčastnilo republikového finále největšího fotbalového turnaje žáků základních škol. V letošním 22. ročníku McDonald´s Cupu bylo do soutěže zapojeno téměř 4 tisíce škol z celé České republiky. Hrálo se na travnatém povrchu na Andrově stadionu v Olomouci.

16 týmů bylo rozlosováno do čtyř skupin. Našimi soupeři v základní skupině byly – Olomouc, Jablonec nad Nisou a Zlín. Do čtvrtfinále jsme nepostoupili, ale bojovali jsme  o 9. – 16. místo. Nakonec jsme vybojovali dvanáctou příčku. Zvítězila šumperská základní škola, která vyhrála hlavní cenu – zájezd na zápas AC Milán na San Siro.

My jsme si domů odvezli nezapomenutelné zážitky. Viděli jsme bývalé reprezentanty a fotbalové hvězdy, exhibiční zápas osobností proti týmu McDonald´s. Kluci se užili i další doprovodné programy.

Děkujeme všem hráčům – Danielu Mašatovi, Štěpánu Plucarovi, Danielu Károvi, Danielu Šmídovi, Tadeáši Krejčímu, Michalu Liptákovi, Petru Blahovi a Štěpánu Zabloudilovi za reprezentaci školy v republikové soutěži. Zvláštní poděkování patří Michalu Krtkovi, výbornému trenérovi, který kluky vede, trénuje a  příkladně se jim věnuje. Děkujeme i našemu brankářovi Lukáši Henzlovi, který vybojoval postup, ale finále se nemohl ze zdravotních důvodů zúčastnit.

Tak zase za rok, hoši.

Mgr. Jitka Chvátalová 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.