Kategorie: Foto, Aktuality

Tradiční turnaj oslavil půlkulatiny

Tradiční turnaj oslavil půlkulatinyZačátek školního roku byl opět ve znamení sportu. Ve středu 11. 9. nastoupila ke slavnostnímu nástupu družstva našich žáků spolu s žáky sousedního gymnázia na Duhovém hřišti, abychom si připomněli již 15 let od otevření tohoto sportoviště, které je využíváno jak při výuce, tak veřejností.

Mladší žákyně soupeřily jako vždy v přehazované. Tuto disciplínu ovládlo družstvo VII. B pojmenované na počest své třídní učitelky Janoušci. Dívky porazliy všechny soupeřky a zaslouženě získaly první místo. Pořadí dalších týmu je následující: 2. VII. A  3. Výběr 6. třídy a VII. A  4. Sekunda  5. Prima.

Volejbalový turnaj starších žákyň vyhrál tým 8. ročníku Bad girls. Druhé místo obsadil výběr 9. tříd Dvořáčci. Třetí místo vybojoval tým Kvarty a bramborová medaile zbyla na Tercii.

Přímo na Duhovém hřišti se utkala družstva mladších a starších žáků v malé kopané. 1. místo v turnaji mladších žáků vybojoval tým VII. A s bilancí 3 výhry a 1 remíza (skóre 8:1). Druhé místo patří družstvu VII. B, které dokonce neinkasovalo žádný gól (bilance dvě výhry, dvě remízy a skóre 9:0). Bronzovou příčku obsadil výběr 6. ročníku s bilancí dvě výhry, jedna remíza a jedna prohra (skóre 4:6). 

Turnaj starších žáků dopadl následovně. Turnaj vyhrál tým IX. A (skóre 5:0), druhé místo získalo družstvo IX. B (skóre 3:1) a třetí skončilo mužstvo 8. ročníku (skóre 4:3). Medailisty doplnil na 4. místě tým Kvarty a pátí skončil výběr tvořený žáky Tercie a Kvarty.

Za odpískání zápasů turnaje v kopané je potřeba poděkovat panu Miroslavu Vicanovi. 

Počasí nám přálo a tak doufáme, že si zúčastnění žáci sportovní den užili. Těšíme se za rok na viděnou při dalším ročníku.

Mgr. Jana Vaňková, Mgr. Lenka Janoušková a Mgr. Bohumil Šuhaj 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.