Turnaj Duhového hřiště již po čtrnácté

Turnaj Duhového hřiště již po čtrnáctéPravidelný podzimní turnaj žáků naší školy a gymnázia v kopané a volejbale, resp. přehazované, se letos konal ve středu 12. 9. za horkého a slunečného počasí.

Turnaje se zúčastnilo 5 družstev v kategorii mladších žákyň (přehazovaná), 5 družstev v kategorii starších žákyň (volejbal), 4 družstva v kategorii mladších žáků a 5 družstev v kategorii starších žáků (malá kopaná).

Vše proběhlo v duchu fair play a doufáme, že si žáci sportovní den užili. A jak nakonec vše dopadlo?

Turnaj v kopané mezi mladšími žáky ovládlo družstvo 7. ročníku s bilancí 2 výhry a 1 remíza. Druhý skončil tým žáků primy a sekundy. Třetí místo patří žákům VI. B. Nejúspěšnějším týmem starších žáků bylo družstvo IX. A/B, které vyhrálo všechny čtyři zápasy s bilancí 12:1! Druzí se umístili žáci VIII. B a třetí místo obsadilo družstvo tercie.

V kategorii mladších dívek vybojovalo první místo družstvo sekundy, následované sedmačkami a na třetím místě skončil tým VI. A. Turnaj ve volejbale starších dívek skončil vítězstvím kvarty, druhé se umístily žákyně IX. B a bronz si odnesl tým VIII. A/B.

Na závěr je třeba poděkovat panu Michalu Krtkovi, který se zhostil role hlavního rozhodčího při turnaji v malé kopané.

Už teď se těšíme na příští ročník, kdy oslaví náš turnaj půlkulatiny!

Za realizační tým základní školy Bohumil Šuhaj, Jana Vaňková a Zuzana Voldřichová