Kategorie: Foto, Aktuality

Ukázkové hodiny zeměpisu a chemie

Ukázkové hodiny zeměpisu a chemieTento pátek se uskutečnila druhá část projektu, mající za cíl, přiblížit žákům pátých ročníků výuku druhého stupně. Akce navázala na úspěšné listopadové setkání, kde byla žákům přiblížena výuka přírodopisu a pracovních činností. Tentokrát pro ně byly připraveny hodiny zeměpisu a chemie.

Zajímavou a hravou formou výuky se děti seznamovaly s prostředím 2. stupně, učiteli a náplní výuky těchto předmětů. Věříme, že se připravené aktivity páťákům líbily a že jim tato setkání usnadní přechod na vyšší stupeň základní školy.

Děkujeme vybraným žákům 8. a 9. ročníku za pomoc při realizaci těchto hodin.

Mgr. S. Dvořáková a Mgr. L. Janoušková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.