Kategorie: Foto, Aktuality

Vánoční besídka třídy II. A a vystoupení Tanečního kroužku

Vánoční besídka třídy II. A a vystoupení Tanečního kroužkuV úterý 4. prosince se konala besídka třídy II. A. Děti si pro své nejmilejší připravily čertovské vystoupení.

Stalo se ale něco opravdu moc zvláštního, pohádkového. Přímo u nás ve škole se objevili Petronel s Uriášem, a to protože jeden bez druhého nemůžou být. Když Petronel chtěl pomoci naší škole a všem, kdo do ní chodí a přinesl jablko ze stromu poznání, Uriáš mu byl v patách a zabránil mu v tom. A tak se nepozorovaně přimíchali mezi naše druháčky – čertíky. Nakonec je přišel zkontrolovat i samotný Bůh s Marií a všem zdejším lidem popřáli krásné a požehnané Vánoce a dokonce přinesli s sebou malý dárek - křížaly z jablek (bůhví, zda jsou ze stromu poznání)…

Druhou částí besídky bylo vystoupení Tanečního kroužku, který je na naší škole otevřen teprve krátce. Dívky tančily na písničky Hey baby, Better when I´m dancing, Jingle bells a What makes you beautiful. A zatančily opravdu výborně.

Dětem patří velké poděkování za pěkný přístup k přípravě, rodičům a nejbližším za pomoc a za to, že zde byli s námi.

Krásný adventní čas a Vánoce.

Děti 2. A třídy, Tanečního kroužku a jejich paní učitelka

A kdybyste se chtěli podívat na milou čertovskou pohádku s poučením, hudbou Jaroslava Uhlíře a slovem Zdeňka Svěráka:

https://www.youtube.com/watch?v=I2xHUlbNxN0

https://www.youtube.com/watch?v=x0Rmzi4MTqU 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.