Kategorie: Aktuality, Psaní na klávesnici ZAV

Vánoční datlování 2018 má své vítěze

Vánoční datlování 2018 má své vítězeDvakrát pět je deset. Právě tolik prstů na rukou se rozběhlo po počítačové klávesnici, aby předvedly svoji rychlost a um. Dnes, 18. prosince 2018, byla slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen nejlepším ukončena soutěž žáků naší školy v psaní na klávesnici – VÁNOČNÍ DATLOVÁNÍ. Soutěže se zúčastnilo celkem 114 žáků.

Žáci byli rozděleni do třech kategorií. Mladší žáci (6. a 7. třída) a starší žáci (8. a 9. třída) soutěžili ve dvou disciplínách – Výuce ZAV a ZAV Houbař. Třetí kategorie, nejmladší žáci (3., 4. a 5. třídy), soutěžili pouze ve Výuce ZAV.

V kategorii nejmladších byl nejlepší Daniel Kára z 5. třídy. Mezi mladšími žáky si nejlépe vedl Adam Bárta ze 7. třídy. Nejlepší mezi staršími soutěžícími byla Tereza Křížová z 8. B.

„Skokanem“ Vánočního datlování se stal Adam Bárta ze 7. třídy, který si v průběhu soutěže „oddatloval“ 369 cvičení!!

Gratulujeme!

Jitka Krejčí a Marie Cvrčková 

Vánoční datlování 2018 - konečné výsledky

Vánoční datlování 2018 - diplom

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.