Velikonoční turnaj

Velikonoční turnajVe středu 17. dubna 2019 se konal v tělocvičnách naší školy tradiční turnaj žáků 1. stupně v kopané a v přehazované.

Soutěže se zúčastnilo osm družstev – pět z naší školy a také hosté z Budče, z Budíškovic a ze Starého Hobzí. První místo vybojovala děvčata z IV. B, která prošla turnajem bez porážky. Druhé místo obsadily Budíškovice a na třetím místě skončila dvě družstva – Staré Hobzí a naši páťáci.

V malé kopané soutěžilo družstev pět. První místo získali borci z páté třídy, druzí byli čtvrťáci a třetí místo obsadili chlapci z III. B.

Všichni sportovci hráli fair play. Myslíme, že turnaj se vydařil. Děkujeme Tomáši Buckovi a Tomáši Štibichovi za pomoc při organizaci velikonočního turnaje.

Jitka Chvátalová a Jana Chvojsíková