Kategorie: Aktuality

Veselé dudy v Praze

Veselé dudy v PrazeV pondělí 20. listopadu se žáci druhého stupně vydali do Prahy do Národního divadla na představení Strakonický dudák.

Protože jsme do Prahy dorazili s předstihem, mohli jsme se cestou po nábřeží pokochat výhledem na osvětlené Hradčany. V divadle jsme před začátkem představení měli ještě chvilku čas, proto jsme využili příležitosti a vyšli jsme na terasu, odkud byl nádherný výlet na Prahu a mohli jsme si také zblízka prohlédnout sochy zdobící vnějšek Národního divadla.

Známá hra Strakonický dudák byla pojata velmi tradičně, všechny její krásy byly zachovány, jen občas herci odlehčili scénu nějakým modernějším vtipem. Všichni jsme tak mohli zhlédnout tuto známou českou hru v její tradiční podobě.

Veselé představení se nám všem líbilo a domů jsme se vrátili s pěknou vzpomínkou.

Mgr. Anna Hronová, Mgr. Radka Dvořáková a Mgr. Helena Tříletá 

print Formát pro tisk