Kategorie: Foto, Aktuality

Volejbalový turnaj a turnaj v přehazované je již listopadovou tradicí.

Volejbalový turnaj a turnaj v přehazované je již listopadovou tradicí.V letošním roce se tohoto turnaje konaného v úterý 12. 11. 2019 zúčastnily naše žákyně z 6. – 9. tříd společně s žákyněmi z nižšího gymnázia.

V přehazované mezi sebou soupeřilo 5 týmů, z toho tři týmy z naší školy, které hned obsadily první tři místa.

1. místo žákyně ze VII. B

2. místo žákyně VII. A

3. místo žákyně ze 6. třídy a VII. A

Volejbalového turnaje se zúčastnily celkem 4 týmy, 2 týmy ze ZŠ a dva týmy z gymnázia.

1. místo žákyně z IX. A/B

2. místo žákyně 8. třídy

3. místo tercie

Jako každý rok vítězný tým z volejbalového turnaje, tedy žákyně 9. ročníku, postoupily do volejbalového turnaje vyššího gymnázia který se konal o týden později – v úterý 19. 11. 2019. Naše žákyně zde bojovaly jako lvice, rozhodně nebylo znát, že jsou na turnaji ze všech nejmladší a obsadily krásné 6. místo z 8 zúčastněných týmů.

Děkuji učitelům z gymnázia za společnou organizaci turnajů a všem žákyním za hezké sportovní odpoledne.

Mgr. Jana Vaňková 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.