Kategorie: Foto, Aktuality

Vyhodnocení sběrové soutěže

Vyhodnocení sběrové soutěžeV letošním školním roce se opět naše škola zúčastnila soutěže ve sběru druhotných surovin se společností F.I.I., s.r.o. Umístili jsme se na krásném 4. místě ve sběru papíru a na 5. místě ve sběru pomerančové kůry.

Nejlepší žáci dostali věcné ceny od společnosti F.I.I., s.r.o., zároveň jsou oceněni Občanským spolkem při ZŠ poukazem do obchodního domu PRIOR Dačice a nejlepší 3 třídy si pochutnaly na velké sladké odměně. Rádi bychom poděkovali všem žákům, kteří se zapojili do sběrové soutěže, rodičům a opatrovníkům za pomoc a v neposlední řadě děkujeme panu školníkovi za organizaci shromažďování a odvozu materiálu.

Peníze za sběr jsou poukázány na účet Občanského spolku při ZŠ, kde jsou dále využívány ve prospěch všech našich žáků.

Mgr. Jaroslava Dohnalová, předsedkyně OS 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.